Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Kontakt : tel.+48 515 148 842
Zadzwoń po pomoc | wyślij do nas zapytanie
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aktualności

FIBARO ogrzej się za pomocą inteligentnej głowicy

14.11.2018

FIBARO HEAT CONTROLLER

Inteligentna głowica termostatyczna przystosowana do pracy z typowymi zaworami grzejnikowymi. Produkt ,który umożliwia w banalnie prosty sposób ustawienie temperatury dla pomieszczenia według określonych godzin dla każdego dnia oddzielnie. Tryb ręczny umożliwia przestawienie temperatury w dowolnym momencie za pomocą ustawienia manualnego lub zdalnego w aplikacji mobilnej. 

Nie ma cię do domu ? Wybierz temperaturę dla dowolnego pomieszczenia i czas w jakim ma obowiązywać za pomocą swojego smartphona .

The Heat Controller_35_v2.png

Liniowe oświetlenie led dla biur,hoteli i powierzchni handlowych

17.07.2018

Ledecor to produkt perfekcyjnie wykonany w każdym szczególe .Przeznaczony jest do pomieszczeń o wysokim standardzie.Możliwość zamówienia opraw Ledecor w różnych kolorach obudowy zarówno z połyskiem jak i matowej strukturze. 

* Błyskawiczny montaż / * Aluminiowe zakończenia / * Długości opraw do 200 cm bez połączeń / * Moc i barwa światła wg życzenia / * sterowanie za pomocą FIBARO, Dali, RF

power_line_55_double_gallery_02.jpg

Montaż taśm led

28.01.2018

Czy taśmę przykleić do płyty kartonowo - gipsowej...a może pod meble ,łóżko,półkę ? 

Sposób jaki wybierzesz aby zamontować taśmy led ma ogromny wpływ na żywotność led i Twoje zadowolenie z użytkowania.Pamiętaj,że taśma led powinna być odpowiednio chłodzona.Materiały które nie odprowadzają ciepła emitowanego przed ledy , takie jak płyty g/k , laminowane,szkło,drewno,beton itp. to najgorsze podłoże dla taśm led. Zamiast nich zastosuj płaskownik,ceownik lub profil aluminiowy. 

Możesz używać profili aluminiowych aby zaoszczędzić czas podczas montażu a jednocześnie zamocować taśmy led w profesjonalny sposób.

IPA_3M.jpgSCALA_3M.jpgFLARO_3M.jpg

Mocne taśmy led

28.01.2018

Niezwykła moc taśm led !!
Nasze produkty wyróżniają się wśród konkurencji wyjątkową skutecznością światła przy niewielkim zużyciu energii.Naszym zdaniem technologia LED powstała po to aby zachować odpowiednio dużą proporcję pomiędzy energią pobieraną a wytwarzanym światłem.Wśród naszych taśm LED prosimy zwrócić uwagę na strumień wyrażony skrótem "lm" ( lumen ),który jest najważniejszym parametrem dla użytkownika.Najważniejszym elementem taśm LED nie jest ilość diod LED ani moc taśmy wyrażona w jednostkach Watt.

Dlaczego moja taśma led świeci coraz słabiej ?

Nierównomierna moc światła taśmy led to częsty problem ...

Powodów może być kilka.Jednym z nich może być nie właściwy przekrój w stosunku do długości przewodu od taśmy do zasilacza.

Pamiętaj taśma led to nie przedłużacz !! Po pierwsze nie należy podłączać taśm o odcinkach jednolitych dłuższych niż 5mb. Po drugie przewód zasilający powinien uwzględniać napięcie taśmy , jej ogólną moc oraz odległość od zasilacza.

Witryna stworzona na platformie