Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Aktualności

Montaż taśm led

28.01.2018

Czy taśmę przykleić do płyty kartonowo-gipsowej...a może pod meble ,łóżko,półkę ? Sposób jaki wybierzesz aby zamontować taśmy led ma ogromny wpływ na żywotność led i Twoje zadowolenie z użytkowania.Pamiętaj,że taśma led powinna być odpowiednio chłodzona.Materiały które nie odprowadzają ciepła emitowanego przed ledy , takie jak płyty g/k , laminowane,szkło,drewno,beton itp. to najgorsze podłoże dla taśm led. Zamiast nich zastosuj płaskownik,ceownik lub profil aluminiowy.

Mocne taśmy led

28.01.2018

Niezwykła moc taśm led !!
Nasze produkty wyróżniają się wśród konkurencji wyjątkową skutecznością światła przy niewielkim zużyciu energii.Naszym zdaniem technologia LED powstała po to aby zachować odpowiednio dużą proporcję pomiędzy energią pobieraną a wytwarzanym światłem.Wśród naszych taśm LED prosimy zwrócić uwagę na strumień wyrażony skrótem "lm" ( lumen ),który jest najważniejszym parametrem dla użytkownika.Najważniejszym elementem taśm LED nie jest ilość diod LED ani moc taśmy wyrażona w jednostkach Watt.


Dlaczego moja taśma led świeci coraz słabiej ?

Nierównomierna moc światła taśmy led to częsty problem ...

Powodów może być kilka.Jednym z nich może być nie właściwy przekrój w stosunku do długości przewodu od taśmy do zasilacza.

Pamiętaj taśma led to nie przedłużacz !! Po pierwsze nie należy podłączać taśm o odcinkach jednolitych dłuższych niż 5mb. Po drugie przewód zasilający powinien uwzględniać napięcie taśmy , jej ogólną moc oraz odległość od zasilacza.

Czy mój smartphone może sterować oświetleniem ?

Czy nie masz w domu za dużo pilotów ?

Twój telefon może wyłączać ,ściemniać lub ustawiać kolory światła.Wystarczy,że użyjesz do taśm led odpowiedniego sterownika i będziesz mógł w pełni zarządzać oświetleniem nawet w całym domu.

czytaj więcej

Witryna stworzona na platformie