Wsparcie instalatorów systemu inteligentnego


Prawidłowe działanie systemu inteligentnego domu, zależy od jego sprawnej instalacji. Podstawą jest skonfigurowanie i dostosowanie systemów sterowania oświetleniem, roletami, temperaturą czy systemu zabezpieczeń. Wstępnie wydaje się to bardzo skomplikowane, więc nawet doświadczony instalator może poczuć się zagubiony i uznać, że działania te
przekraczają jego możliwości. Zwykle jednak nie jest to prawdą.

Instalacja systemu inteligentnego domu – od czego zacząć?

Klient, zaopatrzony w plany systemu inteligentnego domu, z reguły w pierwszej kolejności o radę i ekspercką wiedzę prosi elektryka, którego zadaniem będzie montaż poszczególnych komponentów. Jeśli jednak instalator, mimo doświadczenia i przygotowania merytorycznego, czuje się niepewnie, warto skontaktować się również ze specjalistą LEDBEST, który wesprze instalatora, dostarczając mu niezbędnych informacji.

Na czym takie wsparcie m.in. polega? Nasz specjalista z chęcią zajmie się:

  • przekazaniem, w zwięzły i przystępny sposób wszelkich niezbędnych informacji na temat systemu inteligentnego. Nawet mając imponujące doświadczenie i umiejętności pozwalające podłączyć dowolne urządzenie elektryczne, instalator może nie mieć pełnej wiedzy na temat potencjału i możliwości systemów inteligentnych. Wiedzą taką dysponują natomiast specjaliści LEDBEST.
  • wsparciem w programowaniu systemu inteligentnego oświetlenia oraz całościowo inteligentnego domu.
  • pomocą przy podłączaniu systemu inteligentnego do już istniejących urządzeń świetlnych lub starszej instalacji elektrycznej. Zadania z tego zakresu są zwykle trudniejsze niż instalowanie systemów inteligentnych w nowych, od początku przygotowanych do tego, budynkach.

System inteligentny FIBARO a zmiany

Ogromną zaletą systemów inteligentnych jest ich elastyczność – wprowadzone funkcje i rozwiązania można niemal dowolnie zmieniać i rozbudowywać zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami mieszkańców. Aby jednak takie pełne wykorzystanie potencjału systemu było możliwe, już na początku warto odpowiednio go zaplanować. Wybór systemu FIBARO gwarantuje możliwość dożywotniego rozwoju instalacji o kolejne urządzenia poprawiające komfort domowników. W tym również pomogą nie tylko instalatorzy, ale przede wszystkim doświadczeni specjaliści firmy LEDBEST.

Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *