Czy znasz naszą ofertę
szynoprzewodów
Global Track Pro?

Global Track Pro to system szynoprzewodów
oraz akcesoriów do tworzenia rozbudowanych
i efektownych systemów oświetleniowych.
Znajduje swoje zastosowanie w przestrzeniach
handlowych, muzeach oraz domach prywatnych.

PLATFORMA ZAKUPOWA B2B

Zainteresowanych cenami lub zakupem poszczególnych produktów,
zapraszamy do kontaktu oraz rejestracji w naszej platformie zakupowej.
Zachęcamy również do kontaktu w celu uzyskania cen indywidualnych.

Poznaj zalety inteligentnego sterowania oświetleniem LED

Prawdziwie inteligentne sterowanie oświetleniem LED to coś więcej niż regulacja natężenia światła.
Poznaj nowe możliwości integracji oświetlenia z systemami inteligentnego sterowania!

System inteligentnego
budynku FIBARO

Zapraszamy do współpracy instalatorów oraz klientów indywidualnych.
Nasza oferta zawiera rozwiązania dedykowane
do firm, biur, sklepów oraz budynków mieszkalnych.

Standardy jakości Ledbest

Wszechstronność

Szukasz projektanta i wykonawcy alarmu, monitoringu, inteligentnego domu oraz oświetlenia LED? Zleć nam to zadanie.

Zaplanujemy i wykonamy od A do Z

Jakość i precyzja

Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, które gwarantuje precyzyjne i schludne wykonanie instalacji.

Elastyczność

Bierzemy pod uwagę różne nawyki i preferencje naszych klientów. Zawsze znajdujemy rozwiązanie, które będzie spełniało nasze wymogi jakościowe oraz oczekiwania naszych klientów.

Opinie klientów i użytkowników

Naszym motorem napędowym są bliskie relacje oraz pozytywne recenzje zadowolonych klientów

Z czystym sercem polecam współpracę z firmą. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta, transparentność procesu zakupowego, otwartość na potrzeby klienta. Na ocenę produktów przyjdzie czas, ale co do sprzedawcy, mogę każdemu polecić.
Maciej Janson
Maciej Janson
2022-10-18
Profesjonalne doradztwo i prezentacja rozwiązania, dopasowanie rozwiązania do naszych potrzeb z uwzględnieniem obecności psa w domu, bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy, terminowe wykonanie prac, polecam! Dodatkowym atutem jest wsparcie posprzedażowe z którego korzystamy.
Małgorzata Schatton
Małgorzata Schatton
2022-09-15
Fachowe doradztwo. Polecam szczególnie osobom nie będącym w temacie rozwiązań smart home. Zamiast szukania informacji w internecie, można podejść, sprawdzić jak działają poszczególne urządzenia i dopytać o szczegóły.
Krystian Lindner
Krystian Lindner
2022-08-18
Zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, błyskawiczne reakcje na prośbę o kontakt lub zaistniały problem. Zakres montażu i konfiguracji wykraczały nawet poza założone ramy. Do tego świetna opieka posprzedażowa. Polecam !!
Tomasz Górka
Tomasz Górka
2022-08-15
Jestem bardzo zadowolony. Pan Mateusz wykonal wspaniałą robotę. Bardzo profesjonalnie (i z dużym zrozumieniem moich niekompetencji) podszedł do sprawy zrozumienia moich potrzeb, jak i samej instalacji. Super!
Witold Sałandyk
Witold Sałandyk
2022-06-28
Polecam FIBARO Gliwice, świetny kontakt, Pan Mateusz zawsze znajdzie chwile żeby wyjaśnić wątpliwości. Montaż sprzętu przebiega bardzo sprawnie i czysto. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, wyróżniają się na tle reszty fachowców z branży. Dziękuję za współpracę!
Marek Szymura
Marek Szymura
2022-04-14
Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi na pytania, sprawna i czysta instalacja oraz wsparcie po instalacji w konfiguracji systemu. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.
Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
2022-03-20
Profesjonalna obsługa oraz ogromna pomoc ze strony Pana Mateusza który pomógł mi dobrać odpowiednie komponenty.
TyFlon
TyFlon
2022-02-25
Fachowa pomoc, nawet po montażu nie ma problemów z zadawaniem pytań czy to mailowo czy smsowo. Zakładałem pierwszy raz instalacje inteligentnego domu i w przystępny sposób wytłumaczona zasada działania - polecam.
Adrian Zawisło
Adrian Zawisło
2021-07-22
Zostaw prośbę o kontakt! Oddzwonimy.

Wyróżnione

Efektywnie ogrzewaj dom i podlewaj ogród. Zabezpiecz żaluzje lub pergolę przed silnym wiatrem.

Stacja pogodowa
Elsner P03/3

Rozmowa nie kosztuje! Powiedz nam o swoich potrzebach oraz poznaj nasze możliwości.

Uzyskaj niezobowiązującą wycenę.

Bezpłatna konsultacja
smart home

Połącz ogrzewanie, rolety, oświetlenie, klimatyzację, rekuperację oraz wiele innych urządzeń i obsługuj je z jednej aplikacji.

Rozwiązanie dla domu lub firmy.

Bramka integracyjna
euLink

Przytłacza Cię ogrom możliwości oświetlenia domu, mieszkania lub firmy? Zgłoś się po projekt i wycenę z 20% rabatem

Indywidualny projekt oświetlenia
Możesz nam zaufać.
Mamy duże doświadczenie.
0
Wybrani partnerzy

Przedstawiamy wybranych przez nas partnerów oraz klientów firmy Ledbest

Zakres działalności

Wykonywane przez nas usługi oraz oferowane produkty dotyczą głównie oświetlenia LED oraz inteligentnego sterowania oświetleniem LED oraz innymi urządzeniami w biurze, przemyśle oraz domach prywatnych. Ważnym elementem naszych działań jest automatyka domowa i wszystkie rozwiązania podnoszące komfort życia mieszkańców.

PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA LED

Od wielu lat nasza firma dotrzymuje kroku branży oświetleniowej stosując najlepsze dostępne rozwiązania w zakresie systemów oświetlenia LED. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem oświetlenia LED.

INTELIGENTNE STEROWANIE OŚWIETLENIEM LED

Oświetlenie LED to nie tylko źródła światła, ale również sterowanie. Stosowane przez nas rozwiązania definiują pojęcie inteligentnego sterowania oświetleniem dzięki zastosowaniu profesjonalnych, bezprzewodowych integracji z inteligentnym sterowaniem. 

PROJEKTY SYSTEMÓW INTELIGENTNYCH

Jedną z najważniejszych działań naszej firmy jest projektowanie oraz dostarczanie inteligentnego systemu sterowania FIBARO. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem FIBARO – bezprzewodowego systemu automatyki budynkowej.

MONTAŻ AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ

System FIBARO z sukcesem stosuje się w domach prywatnych, biurach, sklepach, obiektach użyteczności publicznej, halach magazynowych oraz zakładach przemysłowych. Nasza firma oferuje projekt, sprzedaż ale również montaż, konfigurację oraz obsługę serwisową takiego systemu.

Automatyka domowa

Czym jest automatyka domowa?

Automatyka domowa to szereg funkcjonalności podnoszących komfort życia w Twoim domu. W nocy światła w korytarzu zapalają się automatycznie, gdy przechodzisz obok, a system inteligentnego domu ustawia termostat na optymalną temperaturę, aby oszczędzać energię, jednocześnie zapewniając rodzinie komfort w trakcie chłodniejszych nocy. Rolety są zaprogramowane tak, aby podnieść się we wcześniej ustalonych porach, aby zmniejszyć odblaski i chronić delikatne tkaniny lub dzieła sztuki przed szkodliwym bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Kamery bezpieczeństwa można monitorować za pomocą smartfona lub laptopa, gdy jesteś poza domem, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo Twojej nieruchomości. To właśnie zapewnia automatyka domowa.


Automatyka domowa – daj się jej uwieść!

Luksus jest teraz definiowany przez posiadanie większej ilości czasu i bogatszych doświadczeń. W taką definicję luksusu idealnie wpisuje się współczesna automatyka domu – kompleksowa odpowiedź na różnorodną gamę potrzeb mieszkańców, na którą może sobie pozwolić coraz więcej osób.


Automatyka domowa to:

● rozrywka,

● systemy bezpieczeństwa (czujnik ruchu),

● oświetlenie (m.in. mniejsze zużycie energii)

● sterowanie ogrzewaniem,

● sterowanie bramą,

● jakość powietrza,

● rolety okienne,

● wiele więcej!

Współczesne systemy automatyki domowej są szybko integrowane z nowymi i istniejącymi domami, w miarę jak technologia staje się coraz bardziej zaawansowana – niosą jeszcze więcej możliwości, cały czas pozwalając na sterowanie z dowolnego miejsca i podnoszą komfort życia w każdych warunkach.


Automatyka do domu – niekończące się perspektywy i możliwości

Dzisiejsza automatyka domowa nie zna granic. System automatyki domowej w Twoim mieszkaniu zadba o Twój komfort. Z racji tego, że inteligentne systemy domowe stają się coraz bardziej złożone – ich wykorzystanie tworzy niemal niekończące się scenariusze, które tak naprawdę oszczędzają nie tylko pieniądze – ale także energię, Twój czas i zasoby. Najważniejsze jest zgranie systemów ze sobą wzajemnie, dzięki czemu Twój inteligentny dom zyskuje na funkcjonalności.


Automatyka w domu – modernizacja techniczna w Twoim domu

Powierz systemy inteligentnego domu nam. Inspiruje nas wyzwanie, jakim jest podążanie za najnowszymi i najlepszymi technologiami oraz dostarczanie naszym klientom najlepszych i najbardziej niezawodnych systemów – dla wszystkich użytkowników i do każdego pomieszczenia. Ledbest jest wiodącym sprzedawcą wysokiej jakości systemów dla inteligentnego domu, które koordynują automatykę domową. Ich instalacja nie jest skomplikowana choć warto sięgnąć po pomoc fachowców. 

Zatem, jeśli chcesz mieć pewność, że automatyka domowa poprzez systemy bezprzewodowe w Twoim domu jest w dobrych rękach – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skonfigurujemy Twój własny inteligentny dom, integrując w systemie różne funkcje i czujniki, a Ty będziesz miał nad tym pełną kontrolę za pomocą aplikacji.


Automatyka dla domu – ciesz się w pełnym zakresie!

Automatyka domowa zapewnia komfort życia dla wszystkich mieszkańców, którzy od teraz mogą cieszyć się inteligentnym domem. Po prostu zrelaksuj się i zapomnij o tych codziennych drobiazgach, którymi od teraz zajmie się sterowanie domem. Nic prostszego niż automatyka domowa. Albo jeszcze lepiej: bądź całkowicie zrelaksowany od samego początku dnia. Pomyśl o tej wizji, gdy promienie słoneczne powoli zbudzą Cię ze snu, ponieważ jedna z funkcji smart home automatycznie otwiera Twoje rolety o wschodzie słońca. Alternatywnie zostaw rolety zamknięte i śpij w spokoju – jeśli jesteś klasycznym śpiochem. Teraz możesz sobie na to wszystko pozwolić, a to wciąż tylko zalążek tego, co wniesie do Twojego domu automatyzacja. Chcesz poznać jej pełne możliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Salon FIBARO Gliwice
Biuro handlowe Ledbest

ul. Młyńska 4
44-100 Gliwice

(kliknij i przejdź do Google Maps)

Showroom FIBARO Głogówek
Biuro handlowe Ledbest

u l. Zamkowa 21
48-250 Głogówek
(kliknij i przejdź do Google Maps)

Kontakt e-mail

Realizacja zamówień / Fakturowanie

Ewelina Laskowska-Wróbel

Sterowanie oświetleniem LED

Rafał Sawicki

Inteligentny dom / System FIBARO

Mateusz Sawicki

UWAGA

Odbiory osobiste zakupionych u nas towarów możliwe są w obu biurach (Głogówek oraz Gliwice), po uprzednim ustaleniu. Każdorazowo zapraszamy do kontaktu telefonicznego.