Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury

FIBARO Door/Window Sensor

Czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru temperatury

FIBARO DOOR/WINDOW SENSOR

Zadzwoń i dowiedz się jak zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

FIBARO Door/Window Sensor jest bezprzewodowym, bateryjnym czujnikiem magnetycznym, kompatybilnym ze standardem Z-Wave Plus. Otwarcie jest wykrywane na podstawie oddalenia od siebie sensora i magnesu. Sensor może być wykorzystywany do tworzenia scen oraz tam, gdzie potrzebna jest informacja o otwarciu lub zamknięciu drzwi, okna, bramy garażowej, etc. Dodatkowo FIBARO Door/Window Sensor 2 posiada wbudowany czujnik temperatury.

01

Uniwersalne zastosowanie

FIBARO DOOR/WINDOW SENSOR może być używany jako czujnik otwarcia drzwi lub okien, dzięki czemu umożliwia wykrywanie ich stanu (otwarte/zamknięte) oraz monitorowanie dostępu.

02

Bezprzewodowa komunikacja Z-Wave

Dzięki kompatybilności z protokołem Z-Wave, czujnik łączy się z innymi urządzeniami smart home, pozwalając na automatyczne reakcje i integrację z systemem inteligentnego domu.

03

Długi czas działania na baterii

FIBARO DOOR/WINDOW SENSOR jest zasilany bateryjnie, a efektywna konstrukcja umożliwia długi czas pracy na jednym ładowaniu, co minimalizuje potrzebę częstej wymiany baterii.

04

Inteligentne powiadomienia

Czujnik pozwala na ustawienie powiadomień w przypadku otwarcia drzwi lub okien, dzięki czemu użytkownicy mogą być na bieżąco z wydarzeniami w swoim domu, nawet gdy są poza nim.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP FIBARO
DOOR/WINDOW SENSOR