Estetyka urządzeń inteligentnego domu 

Inteligentne systemy zarządzania i najnowsza technologia na dobre zagościły w wielu domach. Możliwości, jakie oferują nowoczesne rozwiązania smart home pokazują, że warto wymagać coraz więcej i lepiej – również w kwestii designu urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Nowoczesna i modna automatyka domowa

Inteligentne systemy zachwycają nie tylko ilością funkcji i możliwością sterowania wieloma aspektami z dowolnego miejsca na świecie, ale też wyglądem urządzeń dopasowanym do wnętrz, w których się znajdują. Domy coraz częściej wykańczane są we współpracy z projektantami wnętrz, czuwającymi nad spójną, harmonijną kompozycją całego budynku. Nie ma wówczas miejsca na kompromisy: każdy detal musi być dopasowany do reszty aranżacji. 

Świetnie rozumieją to firmy tworzące inteligentne systemy sterowania, takie jak Fibaro. Marka ta stawia na nowoczesny design w klasycznych kolorach: bieli, czerni lub antracytu.

Fibaro Walli

Przykładem wyjątkowo dopracowanej serii urządzeń smart home jest seria Fibaro Walli. Gniazdka, włączniki oraz controllery z tej linii zainspirowane zostały ponadczasową elegancją pereł. Główne kolory urządzeń (biel, czerń lub antracyt) przełamane zostały pierścieniem LED, którego barwę dobierać można swobodnie do stylu wnętrza. Prosta forma sprawia, że produkty z linii Walli świetnie dopasują się zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak i tych utrzymanych w stylu loftowym lub nowoczesnym.

Fibaro Swipe  

Wygląd tego czujnika, pozwalającego na inteligentne sterowanie za pomocą gestów, to ciekawe rozwiązanie projektowe. Biała lub czarna ramka, w której umieścić można dowolną grafikę albo zdjęcie, idealnie wkomponowuje się w każdy styl. Jeśli jednak w pomieszczeniu nie ma miejsca na ozdoby, urządzenie z powodzeniem schować można pod blatem stołu czy tapetą. 

Inteligentne systemy przyszłości

Najnowsze trendy w zakresie smart home pokazują, że estetyka i sposób wykonania urządzeń stają się coraz istotniejsze. Warto więc bliżej zapoznać się z ofertą marki Fibaro, która od lat pracuje nie tylko nad techniczną, ale i wizualną stroną swoich produktów. W jak najdokładniejszym zapoznaniu się ze szczegółami chętnie pomogą specjaliści LEDBEST. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *