Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Inteligentnego Systemu FIBARO

Zapraszamy do współpracy deweloperów, projektantów, instalatorów i punkty sprzedaży automatyki budowlanej.

Inteligentny System FIBARO umożliwia zaawansowane i bezprzewodowe sterowanie dowolnymi elementami domu, apartamentu, sklepu lub biura. Dzięki kompaktowej formie sterowników, system FIBARO można zastosować w funkcjonujących budynkach, bez konieczności rozprowadzania dodatkowych przewodów lub innej modyfikacji obecnej instalacji elektrycznej.

Poniżej przedstawiamy skrót niektórych możliwości systemu FIBARO.
Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

Czym zarządza Fibaro ?

FIBARO umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem dowolnego rodzaju. Możliwa jest obsługa włącz/wyłącz oraz regulacja natężenia w zakresie 0-100%.

Oświetlenie

ochrona

System FIBARO zabezpiecza Ciebie oraz Twoich bliskich poprzez zastosowanie czujników ruchu, zalania, dymu oraz czadu. Czujniki w połączeniu z kamerami pozwalają kontrolować bezpieczeństwo w budynku oraz zaprogramować dowolne reakcje systemu w sytuacji zagrożenia.

Dzięki FIBARO możesz kontrolować stan temperatury w Twoich pomieszczeniach oraz swobodnie regulować ogrzewanie lub klimatyzację. Poza ręczną regulacją dostępne jest również zaprogramowanie systemu tak, aby dostosowywał temperaturę wnętrz do warunków pogodowych lub Twoich codziennych zwyczajów.

Klimat

bramy i rolety

FIBARO pozwala w prosty sposób ustawić automatyczne działanie rolet okiennych o danej porze dnia lub zależnie od innych czynników takich jak natężenie oświetlenie bądź włączony telewizor. Brama garażowa może otwierać się gdy wracając z pracy znajdziesz się w okolicy domu.

Steruj telewizją, nagłośnieniem lub projektorem za pomocą smartfona, gesty lub poprzez powiązanie z innymi urządzeniami bądź czynnościami wykonywanymi w domu. System FIBARO daje możliwość integracji wielu urządzeń multimedialnych.

multimedia

ogród

Nie zaprzątaj sobie głowy doglądaniem oświetlenia i nawadniania ogrodu. System FIBARO zrobi to za Ciebie. Zaprogramuj oświetlenie na działanie w odpowiednim momencie dzięki czujnikom ruchu z wbudowanym czujnikiem natężenia światła lub bazując na wschodzie i zachodzie słońca.

Nawadnianie ogrodu będzie działać w określonych porach oraz wtedy gdy nie pada deszcz.

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk