Aeotec WallMote Quad

Aeotec WallMote Quad to 4-przyciskowy panel ścienny, przenośny pilot i kontroler Z-Wave – wszystko w jednym. Urządzenie może zarządzać własną siecią Z-Wave (jeśli jest dołączona jako główny kontroler) i może kontrolować inne urządzenia, takie jak gniazda ścienne, rolety, ściemniacze, światła, elektroniczne zamki do drzwi i wiele innych. Oczywiście, może być również zintegrowany z istniejącą siecią Z-Wave jako dodatkowy kontroler i będzie działać jako bezprzewodowe sterowanie urządzeniami i scenami.

Najważniejsze zalety Aeotec WallMote Quad
  • Wbudowana sygnalizacja wibracjami 
  • Wbudowana sygnalizacja diodą LED
  • Pozwala wyzwalać różne zdarzenia poprzez asocjacje: dotknięcie, przytrzymanie, przesunięcie palcem w górę i w dół
  • Prosty i estetyczny wygląd

Kup Aeotec WallMote Quad

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk