BiDi Z-Wave

INTEGRACJA BRAMY ZE SMART HOME NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA

BiDi Z-Wave to miniaturowe urządzenie pozwalające obsługiwać siłowniki do bram Nice wyposażone w złącze diagnostyczne IBT4 i zgodne z systemem Nice Opera.

Zalety BiDi Z-Wave

BiDi Z-Wave umożliwia:

  • otwarcie, zamknięcie, zatrzymanie bramy garażowej
  • udostępnia informacje o położeniu bramy wraz ze statusami diagnostycznymi, szczególnie istotnymi dla instalatorów.


Instalacja BiDi Z-Wave jest bardzo prosta i ogranicza się tylko do podłączenia go do dedykowanego gniazda w sterowniku bramy ze złączem IBT4, w które wyposażona jest zdecydowana większość popularnych napędów bram Nice oferowanych na przestrzeni ostatnich lat.

Po instalacji i uruchomieniu modułu, system inteligentnego domu FIBARO może otwierać bramę w oparciu o sceny, geolokalizację, polecenia głosowe, funkcję IoT.

Bramy zautomatyzowane przez nasze produkty wyposażone w moduł BiDi Z-Wave, wciąż będą mogły być sterowane przez piloty Nice, a dodatkowo również za pomocą systemu FIBARO i podłączonych do niego urządzeń (np. FIBARO KeyFob, FIBARO The Button), a także aplikacji mobilnej FIBARO i asystentów głosowych (Amazon Alexa, Google Assistant). Dzięki temu mieszkańcy będą mogli sterować bramą z dowolnego miejsca na świecie i zdalnie oraz bezpiecznie otworzyć ją np. dla ogrodnika, kuriera lub firmy remontowej.

Kup BiDi Z-Wave

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk