Double Switch 2

INTELIGENTNY WŁĄCZNIK

FIBARO Duble Switch 2 został przygotowany do włączania/wyłączania urządzeń elektrycznych. Przeznaczony jest do montażu w puszkach instalacyjnych lub obudowach urządzeń. Switch 2 pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami poprzez sieć Z-Wave lub przy pomocy podłączonego przycisku. Umożliwia monitorowanie zużycia energii i obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Najważniejsze zalety Double Switch 2
  • Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+
  • Wspiera pracę w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128
  • Zaawansowane sterowanie mikroprocesorowe
  • Funkcja pomiaru mocy czynnej oraz zużycia energii obciążenia
  • Urządzenie współpracuje z przyciskami monostabilnymi, bistabilnymi oraz roletowymi
  • Miejsce pracy: puszki natynkowe oraz podtynkowe spełniające wymagania przepisów krajowych oraz minimalne wymiary puszki

FIBARO Switch 2 jest zespołem zdalnego sterowania


Kup Double Switch 2

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk