Home Center 3

Mózg systemu FIBARO. Home Center 3 to najnowsza wersja centrali naszego systemu. 10 letnie doświadczenie oraz tysiące wykonanych instalacji, zaowocowały utworzeniem najbardziej zaawansowanej centrali inteligentnego domu na świecie.

Zdjęcie Home Center 3. Centrala systemu FIBARO

.1

1,3x Mocniejszy procesor niż w home center 2

.2

2x większa pamięć ram niż w home center 2

.3

4x większa pamięć flash niż w home center 2

.4

33% większy zasięg niż w home center 2

.5

całkowicie nowy interfejs systemu

Nowy interfejs systemu FIBARO

Wieloletnie doświadczenie oraz prężnie działająca społeczność użytkowników FIBARO, umożliwiły utworzenie całkiem nowego interfejsu, dopasowanego do oczekiwań użytkowników naszego systemu.

Nowy interfejs w połączeniu z niebywałą szybkością działania Home Center 3, sprawiają, że konfiguracja systemu inteligentnego domu jest prosta i szybka jak nigdy dotąd.

Co nowego w interfejsie Home Center?

  • Nowy konfigurator pozwala w mniej niż godzinę utworzyć dopasowany do potrzeb mieszkańców, system inteligentnego domu.


  • Wszystkie urządzenia połączone z systemem znajdują się teraz na jednym ekranie. Aby skrócić czas niezbędny do stworzenia Systemu FIBARO, Instalator ma możliwość przypisywania ich do pokoi, zmiany ikon oraz parametrów, bez potrzeby zmiany strony.


  • Przełom w konfigurowaniu scen. Tworzenie scen jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Przy pomocy bloków można skonfigurować podstawowe, najpopularniejsze akcje, a w razie potrzeby zaawansowane scenariusze. Sceny blokowe mają teraz o wiele większe możliwości.


  • Profile. Konfiguracja Profili umożliwia przygotowanie zbioru ustawień, które pozwalają na dostosowanie domu do potrzeb użytkownika jednym kliknięciem. Profile to najłatwiejszy, doceniany przez użytkowników, sposób sterowania domem. Osoba wychodząca z domu może wybrać profil „Nieobecność”, a system wyłączy nam wszystkie światła, obniży temperaturę, uzbroi alarm czy zamknie rolety.


  • Rozbudowane harmonogramy ogrzewania. Zaprojektowaliśmy sposób tworzenia harmonogramów, aby był jeszcze bardziej intuicyjny dla użytkownika.


  • Integracje. HC3 to kwintesencja integracji w środowisku Internetu Rzeczy. Stworzyliśmy nowy, uniwersalny mechanizm Quick Apps, który umożliwia unifikację i wykorzystanie połączonych urządzeń w każdym elemencie systemu.


Integracje zewnętrzne z Home Center 3
Porównanie Home Center 3 z Home Center 2 oraz Home Center Lite

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk