UniFRAME
Stacja dokująca na tablet

Centrum sterowania twoim domem

Stacja dokująca na tablet UniFRAME – jest to ramka natynkowa lub podtynkowa przeznaczona do montażu pod dowolny tablet.

Tablet zamontowany w ramce UniFRAME świetnie sprawdzi się jako centrum sterowania systemami inteligentnego domu jak np. FIBARO, AMPIO, GRENTON itp.

Ramka natynkowa UniFRAME występuje w pięciu wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym.

  • Białym błyszczącym
  • Białym matowym
  • Czarnym błyszczącym
  • Czarnym matowym
  • Imitacja Karbonu


UniFRAME podtynkowy

Wersja podtynkowa UniFRAME to idealne rozwiązanie jeśli zależy nam na maksymalnym zlicowaniu ramki z powierzchnią ściany lub zabudowy meblowej. W sytuacji w której mamy jeszcze możliwość wykonania otworu, możemy przygotować miejsce na osadzenie ramki oraz podłączenie stałego zasilania tabletu.
Montaż polega na wkręceniu czterech dołączonych śrub M30 wewnątrz wnęki przy pomocy dołączonego szablonu z wymiarami i rozstawem. Ramka mocowana jest dzięki czterem mocnym magnesom, a sam tablet osadzony jest w ramce dzięki czterem narożnikom, które gwarantują stabilne umiejscowienie urządzenia w ramce.

Opcjonalnie sugerujemy montaż puszki podtynkowej za tabletem, dzięki czemu możliwe będzie stałe zasilanie urządzenia.

UniFRAME natynkowy

Wersja natynkowa UniFRAME znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości wykucia dużego, głębokiego otworu.
Montaż polega na wkręceniu czterech dołączonych wkrętów montażowych przy pomocy dołączonego szablonu z wymiarami i rozstawem, na których zawieszamy ramkę dzięki dopasowanym, profilowanym otworom. Sam tablet mocowany jest w ramce dzięki czterem narożnikom, które gwarantują stabilne umiejscowienie urządzenia w ramce.

Opcjonalnie sugerujemy montaż puszki podtynkowej za tabletem, dzięki czemu możliwe będzie stałe zasilanie urządzenia.

UniFRAME w Waszych wnętrzach

Kup UniFRAME pod swój tablet

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk