RGBW Controller 2

Inteligentne sterowani oświetleniem LED

RGBW Controller 2

FIBARO RGBW Controller 2 to uniwersalny sterownik RGB/RGBW kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus.
Pozwala na sterowanie taśmami LED (jednokolorowymi, RGB, RGBW), lampami LED, lampami halogenowymi oraz innymi obciążeniami rezystancyjnymi.

rgbw_controller_2_fibaro
Najważniejsze zalety RGBW Controller 2
  • Kompatybilny z dowolnym kontrolerem Z-Wave lub Z-Wave Plus.
  • Umożliwia sterowanie: taśmami RGB/RGBW LED, jednokolorowymi taśmami LED, oświetleniem halogenowym, innymi obciążeniami rezystancyjnymi.
  • Umożliwia podłączenie do wejść: przełączników/przycisków, czujników analogowych lub potencjometrów 0-10V.
  • Pomiar mocy czynnej i zużycia energii.
  • Obsługuje tryby bezpieczeństwa sieci Z-Wave: S0 z szyfrowaniem AES-128 i S2 Authenticated z szyfrowaniem opartym na PRNG.
  • Działa jako wzmacniacz sygnału Z-Wave (wszystkie urządzenia w sieci, które nie są zasilane bateryjnie, będą działać jako repeatery w celu zwiększenia niezawodności sieci).
  • Urządzenie to można stosować ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi certyfikat Z-Wave Plus; powinno współpracować również z urządzeniami innych producentów. i W celu korzystania z wszystkich funkcji urządzenia, musi ono współpracować z kontrolerem.

Kup RGBW Controller 2

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk