Smart Implant

Inteligencja w pigułce

FIBARO Smart Implant to małe urządzenie które umożliwia zwiększenie funkcjonalności czujników przewodowych i innych urządzeń poprzez dodanie komunikacji bezprzewodowej Z-Wave.Pozwala na podłączenie czujników binarnych, czujników analogowych, czujników temperatury DS18B20 lub czujników wilgotności i temperatury DHT22, aby raportować ich odczyty do kontrolera Z-Wave.Pozwala sterować urządzeniami poprzez otwieranie/zamykanie styków wyjściowych niezależnie od wejść.


Najważniejsze informacje o Smart Implant
  • Bezprzewodowa komunikacja
  • Rozszerzenie sieci Z-Wave
  • Włączanie i wyłączanie urządzeń
  • Transmitowanie danych z czujników
  • Zasilanie: 9-30V DC ±10%


Kup Smart Implant

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk