Tedee

INTELIGENTNE DRZWI INTELIGENTNEGO DOMU

Smart Lock Tedee to mechanizm inteligentnego zamka, montowany po wewnętrznej stronie drzwi. Nie wymaga przewodowego zasilania, dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

Dedykowana aplikacja Tedee pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi oraz zarządzanie zamkiem, udzielanie dostępu członkom rodziny itd.

Smart Bridge Tedee pozwala na połączenie zamka Tedee z internetem, dzięki czemu możliwe jest sterowanie zamkiem z dowolnego miejsca na ziemi, jak również integrowanie go z systemem inteligentnego domu FIBARO

Instalacja zamka Tedee wymaga zastosowania odpowiedniej wkładki GERDA, dedykowanej do działania z zamkiem Tedee.

Bezprzewodowa klawiatura Tedee pozwala zapomnieć o kluczach oraz smartfonie.

Zarządzaj nawet 100 kodami PIN, ustawiaj dni oraz godziny ich ważności i udostępnij je w wygodny sposób członkom rodziny lub znajomym.

Najważniejsze zalety Tedee
  • Bezprzewodowy, nie wymaga ingerencji w drzwi
  • Dostępne wkładki pokrywają wszystkie stosowane na rynku wymiary, dzięki czemu dopasujesz zamek do każdych drzwi
  • Dedykowana aplikacja pozwala na: otwieranie/zamykanie drzwi przez widget (iOS i Android), udzielanie tymczasowego dostępu innym użytkownikom, ustawienie automatycznego zamykania, odciągania zapadki itd.
  • Dzięki Bridge Tedee, zamek można zintegrować z systemem Inteligentnego Domu FIBARO
  • Po integracji otwarcie drzwi może być wyzwalaczem automatyzacji i powodować np. włączenie świateł, otwarcie rolet, włączenie muzyki itp.
  • Niezawodność i jakość GERDA
  • Wyjątkowy, minimalistyczny design


Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk