Wall Plug

Sterowanie gniazdem z każdego miejsca

FIBARO Wall Plug  to najmniejszy na rynku zdalnie sterowany, inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych.Sprawdź, ile energii zużywają Twoje urządzenia lub wyłącz je zdalnie, jeśli zajdzie taka potrzeba.Produkt zarządza dowolnym urządzeniem o mocy maksymalnej 2500W.

Najważniejsze zalety Wall Plug
  • posiada pierścień LED wskazujący pobór energii oraz alarmy w systemieWALL PLUG – najmniejszy na rynku zdalnie sterowany, inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych.
  • umożliwia wykorzystanie w personalizowanych „scenach” na centralce, np. deklarujących godziny dostępu prądu do komputera dziecka
  • daje możliwość odczytu zużytej energii na tablecie w postaci graficznych wykresów
  • posiada funkcje pomiaru zużywanej mocy przez urządzenia do niego podłączone
  • pozwala zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznym
  • dostępne w dwóch typach F oraz E


Kup Wall Plug

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk