Wall Plug E/F

FIBARO Wall Plug E/F to uniwersalny, inteligentny adapter gniazd sieciowych.

FIBARO Wall Plug to najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

FIBARO Wall Plug to uniwersalny przełącznik w formie adaptera do gniazda elektrycznego, kompatybilny ze standardem Z-Wave Plus. Umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi o mocy do 2500W.

Wyposażony został w funkcję pomiaru energii i mocy czynnej. Urządzenie posiada wbudowany pierścień LED, sygnalizujący stan pracy oraz poziom aktualnego zużycia energii elektrycznej. Jest to najmniejsze tego typu urządzenie na świecie.

Wall Plug może być sterowany przyciskiem B umieszczonym na obudowie lub za pośrednictwem dowolnego kontrolera kompatybilnego ze standardem Z-Wave.


Najważniejsze cechy Wall Plug E/F
  • Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+
  • Wsparcie pracy w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128
  • Łatwa instalacja – wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka sieciowego
  • Może pracować jako powielacz sygnału Z-Wave
  • Pomiar mocy czynnej i zużycia energii przez obciążenie
  • Aktualna wartość obciążenia i tryb pracy sygnalizowane przez wielokolorowy pierścień LED


Kup Wall Plug oraz inne urządzenia FIBARO

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk