Walli Dimmer

Sterowanie oświetleniem nigdy nie było tak proste

FIBARO Walli Dimmer to inteligentny ściemniacz oświetlenia z zintegrowanym włącznikiem światła. Ma on spójny wygląd z innymi urządzeniami z lini Fibaro Walli oraz posiada estetyczny podświetlany pierścień w którym dowolnie można zmieniać kolor.

Zaimplementowany algorytm inteligentnego wykrywania typu oświetlenia ułatwia konfigurację i zapewnia wysoką kompatybilność urządzenia. Dla oświetlenia nieprzystosowanego do ściemniania można wymusić pracę jako łącznik (wł./wył.).

Najważniejsze zalety Fibaro Walli Dimmer
  • Funkcja pomiaru mocy czynnej pobieranej przez obciążenie,
  • Soft start – miękki start – łagodne załączanie oświetlenia w celu oszczędzania włókien żarowych,
  • Pamięć ostatniej nastawy poziomu świecenia,
  • Prosty i wszędzie pasujący wygląd
  • Dwa unikatowe kolory (Antracytowy oraz Biały)
  • Podświetlany pierścień


Kup Fibaro Walli Dimmer

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk