Yubii Home

Życie staje się lepsze

Yubii Home to inteligentna centrala która zarządza i komunikuje się ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami po protokole Z-Wave. Odbiera ona dane z czujników, przetwarza je i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań dzięki czemu o nic nie musimy się martwić.

Najważniejsze zalety Yubii Home
  • Może kontrolować wszystkie urządzenia FIBARO i inne kompatybilne urządzenia przy użyciu następujących standardów radiowych:
  • Z-Wave (seria 700) oraz NICE 433MHz
  • Wi-Fi – 2,4 GHz i 5 GHz (802.11 b/g/n).
  • Pozwala na dodanie: 40 urządzeń Z-Wave (zalecana liczba), 1 kamerę IP, 20 scen, 10 integracji Quick App, 5 pluginów.
  • Nie wymaga kabla internetowego, działa w sieci Wi-Fi
  • Nowoczesny interfejs zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania,
  • Może być używany ze wszystkimi urządzeniami z certyfikatem Z-Wave


Za pomocą Yubii Home już teraz możesz zacząć oszczędzanie. Dzięki kontroli ogrzewania, oświetlenia oraz monitorowaniu zużycia energii elektrycznej możesz ograniczyć zużycie energii i obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Kup Yubii Home

Warto wiedzieć

System FIBARO stosowany jest nie tylko w nowo powstających budynkach mieszkalnych lub biurowych, lecz także w tych już istniejących. Instalacja FIBARO nie wiąże się z koniecznością modernizacji instalacji elektrycznej ani remontem wnętrza. Jest to najmniej inwazyjny i zarazem najbardziej rozbudowany system inteligentnego budynku dostępny na rynku.

Firma LEDBEST będąc oficjalnym dystrybutorem i jednocześnie specjalistą w branży oświetlenia LED, oferuje nie tylko dostawę i montaż systemu FIBARO lecz również jego integrację z każdego rodzaju oświetleniem.

Więcej na temat integracji oświetlenia z systemami inteligentnymi znajdziesz klikając w poniższy przycisk