Czy wiesz, że.. 
Nowością w naszej ofercie jest integracja zasilanego prądowo oświetlenia LED z systemami inteligentnego sterowania ?

Dystrybutor Fibaro Katowice

W naszym showroomie (Gliwice, w województwie śląskim, niedaleko Katowic) możesz obejrzeć bogatą ofertę urządzeń systemu Fibaro. Sprawdź, co możemy zaproponować dla Twojego domu lub do Twojej firmy.

Zadbaj o inteligentna sterowanie oświetleniem LED i automatykę budynkową. W showroomie poznasz elementy inteligentnych systemów – czujniki ruchu, dymu, zalania, czadu, temperatury i inne. System smart Home Fibaro automatycznie dopasuje temperaturę w pomieszczeniach, podniesie rolety czy zakomunikuje o otwartych drzwiach.

Niezaprzeczalną zaletą systemu Fibaro jest intuicyjna integracja z istniejącą instalacją elektryczną – nie musisz rozprowadzać dodatkowych przewodów.

Oświetlenie Katowice

Teren na którym działamy, to przeważnie Katowice i okolice (Śląskie). Nasz showroom to miejsce, gdzie poznasz system inteligentny dom Fibaro oraz inteligentne oświetlenie LED. Serdecznie zapraszamy do poznania naszych systemów od sprawdzonych producentów oświetlenia.

Odwiedź nasz showroom niedaleko Katowic – nasi konsultanci pomogą w doborze oświetlenia oraz systemów automatyki budynkowej typu smart home. Nasze systemy oświetleniowe różnią się niezawodnością oraz wysoką elastycznością. Oferujemy rozwiązania na każde potrzeby.

Poznaj bliżej:

Nasze rozwiązania kierujemy zarówno do nieruchomości prywatnych (mieszkań i domów jednorodzinnych) jak i do biur oraz przestrzeni przemysłowych / komercyjnych.

Ledbest – oficjalny dystrybutor Fibaro inteligentne oświetlenie LED Katowice i okolice

Kontakt:
ul. Młyńska 4
44-100 Gliwice
gliwice@ledbest.eu

lub

ul. Kowalska 4
47-206 Kędzierzyn-Koźle
biuro@ledbest.eu