kontroler ogrzewania

Heatit Z-TEMP2

kontroler ogrzewania

Heatit Z-TEMP2

Dowiedz się jak zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu

Najważniejsze

funkcje i zalety

Heatit Z-TEMP2 to bezprzewodowy termostat do kontrolowania ogrzewania we współpracy z przekaźnikiem sterującym siłownikami wodnego ogrzewania podłogowego, przekaźnikiem sterującym pracą pieca lub przekaźnikiem sterującym załączaniem elektrycznego ogrzewania. Termostat ma wbudowany układ Z-Wave, dzięki czemu w łatwy sposób połączymy go automatyki domowej Fibaro.

01

Precyzyjna regulacja temperatury

Kontroler ogrzewania HEATIT Z-TEMP2 oferuje zaawansowane funkcje regulacji temperatury, umożliwiając dokładne dostosowanie poziomu ciepła w pomieszczeniach.

02

Zgodność z protokołem Z-Wave

Dzięki zgodności z popularnym protokołem Z-Wave, produkt ten może być łatwo zintegrowany z innymi urządzeniami smart home, zapewniając wszechstronne możliwości automatyzacji.

03

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia łatwe i elastyczne programowanie harmonogramów grzewczych, co pozwala zaoszczędzić energię i utrzymywać optymalne warunki temperaturowe w różnych pomieszczeniach w ciągu dnia.

04

Monitorowanie zużycia energii

Kontroler HEATIT Z-TRM2 oferuje funkcję monitorowania zużycia energii, co pozwala użytkownikom na śledzenie i optymalizację wykorzystania ciepła w ich domach.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP
Heatit Z-TEMP2