Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Historia LEDBEST

Specjalizujemy się w oświetleniu LED oraz systemach sterowania.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. W 2006 roku uruchomiliśmy nasz sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.Dzisiaj nasi klienci znajdują się w całej Europie,a wśród nich wiele znanych marek.

Od 2006 roku rozpoczęliśmy wprowadzanie produktów LED do swojej oferty . Początki oznaczały zastosowanie tej technologii,a szczególnie taśm led i żarówek diodowych w oświetleniu dekoracyjnym i mieszkaniowym.Dzisiaj znajdują one zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz biurach i magazynach.

Nasze oświetlenie funkcjonuje w wielu hotelach i restauracjach oraz sieciach handlowych na terenie całej Polski.W zakładce Realizacje uzupełniamy opisy i zdjęcia z takich obiektów .

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez adres e-mail [email protected] lub telefonicznie pod numerem 515148835.

Serdecznie zapraszamy!

Witryna stworzona na platformie