mózg systemu fibAro

home center 3

Mózg systemu FIBARO

Home Center 3

Zadzwoń i dowiedz się jak zautomatyzować swój dom

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

Home Center 3 to najnowsza wersja centrali naszego systemu. 10 letnie doświadczenie oraz tysiące wykonanych instalacji, zaowocowały utworzeniem najbardziej zaawansowanej centrali inteligentnego domu na świecie.

01

ZAAWANSOWANE STEROWANIE WIELOMA URZĄDZENIAMI

Fibaro Home Center 3 umożliwia łatwe zarządzanie i integrację różnorodnych urządzeń smart home, takich jak oświetlenie, termostaty, czy kamery.

02

Intuicyjny interfejs użytkownika

Dzięki przyjaznemu interfejsowi obsługa urządzenia jest łatwa, nawet dla osób początkujących w temacie automatyki domowej

03

Wysoka niezawodność i stabilność

Fibaro Home Center 3 cieszy się opinią urządzenia o wysokiej jakości wykonania, co przekłada się na stabilną i niezawodną pracę systemu.

04

Bezpieczeństwo danych i prywatności użytkowników

Producent dba o ochronę danych swoich użytkowników, zapewniając zaawansowane mechanizmy zabezpieczające dane osobowe i informacje o użytkowaniu domu przed nieautoryzowanym dostępem.

nowy interfejs

systemu fibaro

Home Center 3 to najnowsza wersja centrali naszego systemu. 10 letnie doświadczenie oraz tysiące wykonanych instalacji, zaowocowały utworzeniem najbardziej zaawansowanej centrali inteligentnego domu na świecie.

Wieloletnie doświadczenie oraz prężnie działająca społeczność użytkowników FIBARO, umożliwiły utworzenie całkiem nowego interfejsu, dopasowanego do oczekiwań użytkowników naszego systemu.

Nowy interfejs w połączeniu z niebywałą szybkością działania Home Center 3, sprawiają, że konfiguracja systemu inteligentnego domu jest prosta i szybka jak nigdy dotąd.

Co nowego w interfejsie Home Center?

  • Nowy konfigurator pozwala w mniej niż godzinę utworzyć dopasowany do potrzeb mieszkańców, system inteligentnego domu.
  • Wszystkie urządzenia połączone z systemem znajdują się teraz na jednym ekranie. Aby skrócić czas niezbędny do stworzenia Systemu FIBARO, Instalator ma możliwość przypisywania ich do pokoi, zmiany ikon oraz parametrów, bez potrzeby zmiany strony.
  • Przełom w konfigurowaniu scen. Tworzenie scen jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Przy pomocy bloków można skonfigurować podstawowe, najpopularniejsze akcje, a w razie potrzeby zaawansowane scenariusze. Sceny blokowe mają teraz o wiele większe możliwości.
  • Profile. Konfiguracja Profili umożliwia przygotowanie zbioru ustawień, które pozwalają na dostosowanie domu do potrzeb użytkownika jednym kliknięciem. Profile to najłatwiejszy, doceniany przez użytkowników, sposób sterowania domem. Osoba wychodząca z domu może wybrać profil „Nieobecność”, a system wyłączy nam wszystkie światła, obniży temperaturę, uzbroi alarm czy zamknie rolety.
  • Rozbudowane harmonogramy ogrzewania. Zaprojektowaliśmy sposób tworzenia harmonogramów, aby był jeszcze bardziej intuicyjny dla użytkownika.
  • Integracje. HC3 to kwintesencja integracji w środowisku Internetu Rzeczy. Stworzyliśmy nowy, uniwersalny mechanizm Quick Apps, który umożliwia unifikację i wykorzystanie połączonych urządzeń w każdym elemencie systemu.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP FIBARO
Home center 3