Inteligentne Oświetlenie domu

Zadbaj o jasność i bezpieczeństwo swojego domu za pomocą inteligentnego sterowania oświetleniem z pomocą Ledbest. Użyj czujnika gestów, pilota lub komendy głosowej, aby włączać i wyłączać światła lub aplikacji, aby ustawić regularne harmonogramy dla swoich świateł. 

Gdy postawisz na inteligentne oświetlenie domu to wszystko stanie się możliwe!

Jak możemy pomóc Ci w efektownym, profesjonalnym oświetleniu domu?

sprzedaż

  • Masz zestawienie lamp od projektanta?
  • Znalazłeś inspirację ale nie wiesz gdzie szukać takich lamp?
Oferujemy wysokie rabaty na renomowanych producentów oświetlenia, oferujemy zamienniki lub pomagamy znaleźć rozwiązania pozwalające na uzyskanie ciekawego efektu oświetleniowego. 

projektowanie

Wykonujemy symulacje oświetlenia, które pomagają zdecydować się na konkretną koncepcję przed zakupem opraw oświetleniowych.

Projektujemy również sterowanie oświetleniem w ramach inteligentnego domu lub bez takiego systemu w oparciu o inne rozwiązania.

usługi montażowe i konfiguracyjne

Zakup oświetlenia to dopiero początek. Zapytaj o montaż lub konfigurację i uruchomienie oświetlenia wraz ze sterowaniem np. w protokole DALI.

Zagadnienia

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu życie staje się trochę łatwiejsze. Czy to bezproblemowe dopasowanie intensywności światła w sypialni podczas wypoczynku, czy opracowane z myślą o bezpieczeństwie domowników inteligentne oświetlenie schodów – to kompleksowe wyjście naprzeciw codziennym potrzebom, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ledbest poprzez oferowane inteligentne oświetlenie w domu może dopasować atmosferę do Twojego stylu życia i potrzeb, a wszystko to będzie tak łatwe, jak niegdyś w filmach science fiction. Wystarczy dotknięcie w aplikacji lub polecenie głosowe, a Twój dom będzie oświetlony dokładnie tak, jak chcesz. System inteligentnego oświetlenia ma to wszystko!

Każdego dnia dziesiątki razy korzystamy z oświetlenia w pracy, w mieszkaniu, w domu i w wielu innych miejscach. Naszą podstawową rutyną jest używanie włączników ściennych. Z drugiej strony wielokrotnie przeznaczamy różnej wielkości środki na poprawianie komfortu naszego życia. Jednym z kamieni milowych w drodze do wygodnego życia jest inteligentne sterowanie oświetleniem. Takie inteligentne oświetlenie pokoju to bezkompromisowa wygoda i rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnego człowieka żyjącego w ciągłym pędzie.

W pełni inteligentny dom to także zautomatyzowane harmonogramy oświetlenia, które pomogą Ci dopasować się do rutynowych zadań Twojej rodziny. Wszystko w zakresie sterowania tak inteligentnego, że nawet nie musisz o tym myśleć! Przejmij większą kontrolę nad swoim domem i tym, jak dokładnie działają Twoje źródła światła – wszystko dzięki łatwym w instalacji i obsłudze inteligentnym przełącznikom, ściemniaczom i innym urządzeniom dostępnym w ofercie Ledbest.

pomagamy zrealizować oświetlenie domu od a do z

Jesteśmy specjalistą w dziedzinie designerskich produktów oświetleniowych skupiających się na inteligentnych, innowacyjnych i nowych technologiach. 

Nasze systemy oświetleniowe są owocem prężnej współpracy z architektami, inżynierami, wykonawcami i dystrybutorami. Decydując się na inteligentne oświetlenie led z naszej oferty dostajesz wszystko, co najlepsze i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie samego produktu. Dążymy też do doskonałej obsługi, możliwie najlepszych terminów realizacji, innowacji środowiskowych i jakości, z której sami chcemy korzystać. 

U nas nie ma miejsca na półśrodki! Zapraszamy Cię do tego, byś chciał się o tym wysokim poziomie usług i jakości nowoczesnych systemów przekonać.