Inteligentne oświetlenie domu

Zadbaj o jasność i bezpieczeństwo swojego domu za pomocą inteligentnego sterowania oświetleniem z pomocą Ledbest. Użyj czujnika gestów, pilota lub komendy głosowej, aby włączać i wyłączać światła lub aplikacji, aby ustawić regularne harmonogramy dla swoich świateł. Gdy postawisz na inteligentne oświetlenie domu to wszystko stanie się możliwe!

Dlaczego inteligentne oświetlenie domu to trend nie do odparcia?

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu życie staje się trochę łatwiejsze. Czy to bezproblemowe dopasowanie intensywności światła w sypialni podczas wypoczynku, czy opracowane z myślą o bezpieczeństwie domowników inteligentne oświetlenie schodów – to kompleksowe wyjście naprzeciw codziennym potrzebom, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ledbest poprzez oferowane inteligentne oświetlenie w domu może dopasować atmosferę do Twojego stylu życia i potrzeb, a wszystko to będzie tak łatwe, jak niegdyś w filmach science fiction. Wystarczy dotknięcie w aplikacji lub polecenie głosowe, a Twój dom będzie oświetlony dokładnie tak, jak chcesz. System inteligentnego oświetlenia ma to wszystko!

Mniejszy wysiłek, większa kontrola – inteligentne oświetlenie Twojego domu

Każdego dnia dziesiątki razy korzystamy z oświetlenia w pracy, w mieszkaniu, w domu i w wielu innych miejscach. Naszą podstawową rutyną jest używanie włączników ściennych. Z drugiej strony wielokrotnie przeznaczamy różnej wielkości środki na poprawianie komfortu naszego życia. Jednym z kamieni milowych w drodze do wygodnego życia jest inteligentne sterowanie oświetleniem. Takie inteligentne oświetlenie pokoju to bezkompromisowa wygoda i rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnego człowieka żyjącego w ciągłym pędzie.

W czym pomoże sterowanie światłem w domu?  

  • zautomatyzuje włączanie i wyłączanie świateł,
  • dostosuje natężenie i barwę światła białego do optymalnych warunków, w oparciu o porę dnia i ilość światła naturalnego
  • poprawi klimat dzięki kolorowemu oświetleniu
  • usprawni efektywność i zapewni bezpieczeństwo domownikom,
  • wspomoże w oszczędzaniu energii i pieniędzy.


Od codziennych zajęć domowych po wieczory filmowe, od przyjęć w gronie rodzinnym po domowe randki – stawiając na oświetlenie inteligentne zawsze masz odpowiednią ilość światła w danym miejscu, o danym czasie.

W pełni inteligentny dom to także zautomatyzowane harmonogramy oświetlenia, które pomogą Ci dopasować się do rutynowych zadań Twojej rodziny. Wszystko w zakresie sterowania tak inteligentnego, że nawet nie musisz o tym myśleć! Przejmij większą kontrolę nad swoim domem i tym, jak dokładnie działają Twoje źródła światła – wszystko dzięki łatwym w instalacji i obsłudze inteligentnym przełącznikom, ściemniaczom i innym urządzeniom dostępnym w ofercie Ledbest.

Sterowanie oświetleniem w domu już nie może być prostsze!

Dostarczamy wysokowydajne sterowanie oświetleniem w domu dopasowane do zastosowań zgodnych ze stylem życia mieszkańców poprzez zdalne sterowanie i harmonogramy automatyzacji. Te inteligentne żarówki przekształcają przestrzenie w funkcjonalny sposób. Możesz sterować oświetleniem bez trudu, nawet, gdy znajdujesz się poza domem. Wybierz pożądaną barwę światła, zobacz jak czujniki ruchu odpowiadają na Twoje preferencje, pozwól by inteligentne oświetlenie mieszkania lub domu uprzyjemniło Ci życie!

Warto również wiedzieć, że nasze produkty, choć emitują światło zgodnie z Twoimi preferencjami – to równocześnie są zaprojektowane tak, aby wspierać zrównoważony rozwój środowiska i zapewniać najbardziej komfortowe warunki. Zatem bez obaw możesz zmieniać kolor światła – wiedząc, że ziemia na tym nie ucierpi. Unikalne rozwiązania oświetleniowe do nowoczesnych wnętrz to nasza domena, z której i Ty możesz z powodzeniem skorzystać.

Powyższe rozwiązania dedykowane sa dla:
  • Domów
  • Mieszkań
  • Apartamentów

Zapraszamy do platformy zakupowej

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.