Inteligentne oświetlenie mieszkania

Kontroluj wszystkie źródła światła inteligentnego mieszkania w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi automatyki Ledbest – inteligentne oświetlenie mieszkania jest dosłownie w zasięgu Twojej dłoni.

Inteligentne oświetlenie mieszkania – nowy wymiar kontroli światła

Inteligentne oświetlenie w mieszkaniu to idealne uzupełnienie inteligentnego systemu obejmującego całe miejsce zamieszkania. Poprzez nowoczesne rozwiązania nie tylko może zmieniać kolor światła, czy wpływać na natężenie światła – ale umożliwia intuicyjną obsługę oświetlenia połączonego cyfrowo za pomocą przełącznika oprócz smartfona i sterowania głosowego.

Dużą zaletą tego, co potrafią realizowane przez nas inteligentne systemy oświetlenia jest to, że można nim sterować na kilka sposobów – co zapewnia naprawdę dużą elastyczność. Teraz możesz poprawić wygodę obsługi oświetleniem w mieszkaniu w tak prosty sposób, na przykład za pomocą smartfona.

Dlaczego warto postawić na inteligentne systemy oświetlenia w Twoim mieszkaniu?

Kluczową zaletą, jaką dają przełączniki dotykowe, aplikacje i inne sterowanie rodzajami inteligentnego oświetlenia jest ich szybka i intuicyjna obsługa.

Za co ceni się inteligentne sterowanie oświetleniem w mieszkaniu? 

  • duża elastyczność,
  • ponadprzeciętna wygoda,
  • szeroki zakres funkcji.


Ponadto stawiając na inteligentne oświetlenie domu z Ledbest masz możliwość wykonywania kilku funkcji, które są zgrupowane razem – wszystko za pomocą jednego dotknięcia przycisku.

Stylowe i inteligentne oświetlenie mieszkania z Ledbest

Urządzenia oferowane przez Ledbest charakteryzują się wysokiej jakości materiałami i eleganckim wzornictwem. Inteligentne oświetlenie pokoju oprócz tego, że jest dostępne w atrakcyjnym wzornictwie – jest solidne, kompatybilne, na miarę czasów i przede wszystkim – potrzeb domowników.

W ten sposób stawiając na inteligentne mieszkanie w bloku możesz nie tylko cieszyć się jego innowacyjnością i komfortem, jaki zapewnia – ale też z naszą pomocą wybrać projekt i materiały, które pasują do Twojego stylu życia z szerokiej gamy inteligentnych przełączników. Oczywiście możesz również wybierać spośród różnych wariantów kolorystycznych, które różnią się w zależności od linii wzorniczej. Wszystko dla maksymalnej wygody i przyjemności przebywania w mieszkaniu wypełnionym inteligentnym oświetleniem.

Ledbest – Twój sposób na inteligentne mieszkanie malowane światłem!

Jesteśmy specjalistą w dziedzinie designerskich produktów oświetleniowych skupiających się na inteligentnych, innowacyjnych i nowych technologiach. Nasze systemy oświetleniowe są owocem prężnej współpracy z architektami, inżynierami, wykonawcami i dystrybutorami. Decydując się na inteligentne oświetlenie led z naszej oferty dostajesz wszystko, co najlepsze i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie samego produktu. Dążymy też do doskonałej obsługi, możliwie najlepszych terminów realizacji, innowacji środowiskowych i jakości, z której sami chcemy korzystać. U nas nie ma miejsca na półśrodki! Zapraszamy Cię do tego, byś chciał się o tym wysokim poziomie usług i jakości nowoczesnych systemów przekonać.

Powyższe rozwiązania dedykowane sa dla:
  • Domów
  • Mieszkań
  • Apartamentów

Zapraszamy do platformy zakupowej

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.