Automatyka bram

Jeśli kiedykolwiek marzyło Ci się, by móc otworzyć lub zamknąć bramę garażową z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego – sterowanie bramami z pomocą Ledbest jest tym rozwiązaniem. Czas odkryć innowacyjny mechanizm otwierania drzwi garażowych – w służbie właściciela domu i pozostałych mieszkańców.

Nasza oferta obejmuje

Sprzedaż automatyki bram oraz akcesoriów
Integracja wraz z systemem inteligentnym dzięki któremu będzie można otworzyć bramę z dowonego miejsca na ziemi nawet za pomocą telefonu
Usługi montażowe, konfiguracyjne oraz pomoc w doborze odpowiedniego napędu i sterowania

Automatyka domowa nigdy nie była tak inteligentna, prosta i niedroga jak dziś, a dzięki rozwiązaniu, jakim jest sterowanie bramy wjazdowej dla domu, biura lub fabryki – sam możesz się o tej jakości przekonać – równocześnie ciesząc się zwiększonym bezpieczeństwem i prywatnością. Pełna kontrola nad tym jak ma działać sterowanie bramą z domu, czy dowolnego innego miejsca – dzisiaj za pośrednictwem telefonu komórkowego lub po prostu głosu stało się nie tylko osiągalne, ale wręcz pożądane.

• możliwość wysyłania/otrzymywania alertów,

• pełne sterowanie bramą wjazdową,

• synchronizacja z innymi urządzeniami, tj. oświetlenie czy rolety

Dzięki koncepcji inteligentnego domu i automatyki domowej inteligentny mechanizm, jakim jest zdalne sterowanie bramy – równocześnie może być urządzeniem do wyzwalania wielu działań w inteligentnym domu. Opowiedz nam o swoich preferencjach i potrzebach, a my dostosujemy to do Ciebie i znajdziemy kompleksowe rozwiązanie, którego szukasz.

Inteligentne bramy NICE

Napędy do bram garażowych :

  • Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice możemy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości otwierania bramy oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika.
  • Napęd do bramy garażowej Nice wykonany jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyróżnia się prostym i sprawnym montażem oraz niezawodną pracą przez wiele lat.

Napęd do bram przesuwnych :

  • Automat do bramy przesuwnej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw.

 

  • Napędy do bram przesuwnych eliminują konieczność wysiadania z samochodu celem otworzenia lub zamknięcia bramy. Takie rozwiązanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Czy zdalne sterowanie bramy to coś dla Ciebie?

Oczywiście! Stworzenie inteligentnego sterowania bramą jest sprawdzonym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć pewność, że prawidłowo zamykają teren swojej posesji. System sterowania bramą jest jednym z podstawowych elementów sterowania nowoczesnym i bezpiecznym domem.

Wdrożenie tego rozwiązania umożliwia otwieranie bramy garażowej z dowolnego miejsca. Dla członków rodziny, którzy zapomnieli klucza, inteligentna brama wjazdowa wzbogacona o inteligentny zamek – może umożliwić wejście do domu bez konieczności dostarczania dodatkowych kluczy. W przypadku kupujących online inteligentny mechanizm otwierania, jakim jest sterowanie do bram garażowych może umożliwić kurierowi umieszczenie paczki bezpośrednio w garażu. Nie musisz się już martwić, że stanie się z nią coś niepożądanego podczas Twojej nieobecności.

Dodatkowo, system sterowania bramą równocześnie może być punktem uruchomienia automatyki domowej. Gdy wyjdziesz z domu, po uruchomieniu bramy, Twój robot odkurzający może zająć się sprzątaniem Twojego domu. Po powrocie do domu cały system można ustawić tak, aby włączał światło, grzejnik, odtwarzacz muzyki i pozostałe inteligentne urządzenia domowe.

Ledbest – Twój sposób na inteligentne sterowanie bramami!

Jesteśmy specjalistą w dziedzinie sterowania bramami skupiających się na inteligentnych, innowacyjnych i nowych technologiach. Nasze systemy sterowania są owocem prężnej współpracy z architektami, inżynierami, wykonawcami i dystrybutorami. Decydując się na inteligentne sterowanie z naszej oferty dostajesz wszystko, co najlepsze i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie samego produktu. Dążymy też do doskonałej obsługi, możliwie najlepszych terminów realizacji, innowacji środowiskowych i jakości, z której sami chcemy korzystać. U nas nie ma miejsca na półśrodki! Zapraszamy Cię do tego, byś chciał się o tym wysokim poziomie usług i jakości nowoczesnych systemów przekonać.