Inteligentny dom – instalacja. Nasze wsparcie dla instalatorów systemu

Wiele osób decydujących się na inteligentny dom lub inteligentne oświetlenie, obawia się procesu instalacji systemu. Wątpliwości dotyczą tego, jak przebiegnie proces podłączania poszczególnych instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Czy instalator poradzi sobie z systemem inteligentnym? Czy będzie chciał go skonfigurować? Już nie trzeba przejmować się tymi kwestiami. Specjaliści z LEDBEST pomagają Klientom w programowaniu i ustawianiu zarówno inteligentnego oświetlenia, jak i kompletnej instalacji inteligentnego budynku.

Intuicyjna instalacja smart home

Dokładamy wszelkich starań, aby instalacja smart home była jak najprostsza. Nasze systemy inteligentnego sterowania bazują na urządzeniach, których instalacja nie powinna przysporzyć większych problemów żadnemu elektrykowi z doświadczeniem. Niemniej w przypadku podłączenia systemu do już istniejących urządzeń świetlnych mogą pojawić się pewne komplikacje. Natomiast realizacja projektów integracji różnych systemów wykorzystywanych w inteligentnym domu bezsprzecznie wymaga fachowej wiedzy. Należy pamiętać o zachowaniu środków ostrożności, tworząc inteligentny dom. Instalacja elektryczna zawsze powinna być obsługiwana przez przeszkolonego fachowca. Natomiast konfiguracja  inteligentnego systemu samodzielnie co prawda nie jest niebezpieczna, ale może się zwyczajnie nie udać w przypadku bardziej złożonych instalacji. 

Instalacja pod inteligentny dom lub dostosowanie obecnej

Niewątpliwie instalację inteligentnego domu najłatwiej stworzyć od zera. Tym samym chcąc mieć instalację inteligentnego budynku, najlepiej pomyśleć o tym już na etapie stawiania konstrukcji. Jednak nie jest to warunek konieczny. Dzięki naszym rozwiązaniom podłączanie instalacji, a później obsługa poszczególnych z nich, stają się stosunkowo proste. Aby nie było wątpliwości, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, nasz specjalista jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie tworzenia smart home. Urządzenia, które wykorzystujemy do podłączenia i zarządzania instalacjami, to m.in.:

Smart home – instalacja ze wsparciem specjalisty z LEDBEST

Specjaliści od poszczególnych instalacji często boją się systemów inteligentnych. Dla wielu z nich wciąż jest to coś nowego. Oznajmiają zatem Klientom, że nie wiedzą, jak wykonać sterowanie oświetleniem, czy też jak podłączyć do systemu poszczególne urządzenia elektryczne. W rzeczywistości zwykle mają odpowiednią do tego wiedzę i przeszkolenie, a jedynym co ich ogranicza, jest lęk przed innowacją. Dlatego z pomocą przychodzi specjalista z LEDBEST, dostarczający przede wszystkim know-how odnośnie smart home. Instalacja zostaje dzięki temu przeprowadzona szybko i sprawnie, podobnie jak programowanie systemu inteligentnego oświetlenia i inteligentnego domu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *