Ledbest to Silver Partner LOXONE – Austriackiego Systemu Inteligentnego Budynku. LOXONE to jeden z liderów Polskiego i Europejskiego rynku

Oświetlenie

Ciemno? Jasno? A może romantycznie? – Sterowanie oświetleniem w inteligentnym domu daje Ci pełną kontrolę nad poziomem światła w każdym pomieszczeniu.

Zacienianie okien

Dostosuj natężenie światła i temperaturę w swoim domu do swojego nastroju, bez wychodzenia z łóżka. Automatyczne zacienianie okien to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci na oszczędność energii i wygodę w jednym.

Zarządzanie energią

Oszczędzaj energię i ciesz się niższymi rachunkami. Inteligentny dom LOXONE to rozwiązanie, które pozwala na optymalizację zużycia energii poprzez automatyczne zarządzanie jej zużyciem.

Miniserver od Loxone - uzupełnienie systemu inteligentnych budynków o zaawansowane sterowanie

Sterowanie klimatem

Ciesz się idealnym klimatem w każdym pomieszczeniu, bez zbędnego marnowania energii. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom w zakresie sterowania ogrzewaniem, zyskujesz pełną kontrolę nad temperaturą w swoim domu.

Sterowanie audio

Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę w każdym pomieszczeniu, bez ruszania się z kanapy. Inteligentne rozwiązania w zakresie sterowania audio pozwalają na pełną kontrolę nad dźwiękiem w całym domu.

Bezpieczeństwo

Czuj się bezpiecznie w swoim domu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu czy poza nim. Systemy bezpieczeństwa w inteligentnym domu LOXONE to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swojego domu.

Kilka najważniejszych cech systemu LOXONE

Loxona ma wiele cech przyciągających klientów z całego świata. Warto podkreślić, że jest to system

Kompleksowy

LOXONE to kompleksowe rozwiązanie dla inteligentnego domu, pozwalające na pełną kontrolę nad różnymi aspektami domowego środowiska. To niezawodne i skuteczne rozwiązanie dla tych, którzy szukają kompleksowego systemu zarządzania inteligentnym domem.

Przewodowy

System LOXONE, jako system przewodowy, gwarantuje niezawodność i stabilność działania, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje urządzenia będą działały zawsze tak, jak powinny. Ponadto, system przewodowy zapewnia wysoką jakość transmisji danych, co pozwala na szybkie i skuteczne sterowanie inteligentnym domem.

Wyjątkowo estetyczny

Urządzenia systemu LOXONE nie tylko są funkcjonalne i niezawodne, ale również cechują się wyjątkową estetyką. Ich nowoczesny design doskonale wpasowuje się w różne style wnętrz, od klasycznych po nowoczesne.

Niezawodny

System LOXONE to niezawodne rozwiązanie dla inteligentnego domu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz starannemu projektowaniu, system działa bezawaryjnie i zapewnia pełną funkcjonalność przez długi czas.