Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Nasza działalność

Ledbest inteligentne oświetlenie led ?

Jesteśmy po to aby Twoje oświetlenie było bardziej oszczędne.

Oszczędność energii elektrycznej wynikającej z użytkowania oświetlenia wydawała się osiągnąć szczyt możliwości kiedy na rynku pojawiły się w powszechnym użytku diody led. Jednak ludzka kreatywność, pozwala osiągać to co nie śniło się naszym przodkom, a przynajmniej nie wszystkim. Kiedy automatyka przemysłowa opanowała fabryki i ich linie produkcyjne, przyszedł czas aby w pełni zautomatyzować nasze domy. W tym właśnie momencie pojawiło się inteligentne sterowanie urządzaniami w naszym najbliższym otoczeniu,w naszych domach.

Zajmujemy się sterowaniem oświetlenia led, ale to tylko część tego co możemy. W skład inteligentnego sterowania wchodzi również :

  • sterowanie roletami,markizami,bramami wjazdowymi i garażowymi oraz wszelkiego rodzaju napędami do zasłon wewnętrznych,
  • zarządzanie systemami ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji ....
  • sterowanie systemami audio i wideo
  • monitoringiem
  • alarmem
Witryna stworzona na platformie