Poznaj firmy ledbest

Kilka z wielu atutów LEDBEST

W naszej pracy kładziemy bardzo duży nacisk na jakość oferowanych usług i dostarczanych rozwiązań. Co cechuje nas w codziennej pracy i z czego wynika jakość oraz zadowolenie naszych klientów ?

Ponad 20 Lat Doświadczenia

Doskonała znajomość branży oświetleniowej

Kreatywne podejście do trudnych realizacji

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Historia Firmy

Historia naszej firmy sięga 1996 roku, gdy jej założyciel Rafał Sawicki, rozpoczął działalność w branży elektro-instalacyjnej oraz oświetleniowej. Przez długie lata firma zrealizowała tysiące inwestycji oświetleniowych, dostarczając towary najwyższej jakości, w najlepszych cenach. Olbrzymia sieć kontaktów oraz wieloletnie doświadczenie pozwala oferować naszym klientom nietypowe rozwiązania, które stanowią idealną odpowiedź na ich potrzeby.
Firma Ledbest nie oferuje najtańszych towarów wątpliwego pochodzenia. Naszym celem jest kontakt z klientem świadomym wagi oświetlenia w każdej prowadzonej działalności - od sklepu, przez biuro, po zakład produkcyjny. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, firma Ledbest dba o przejrzystość oferty, dostarczając klientom rozwiązania, które będą służyły przez długie lata, generując przy tym możliwie największe oszczędności.

Rozwój rynku oraz naszej oferty poskutkował rozwinięciu specjalizacji jaką jest Inteligentne Oświetlenie LED. Głównym założeniem jest oferowanie rozwiązań opartych na oświetleniu LED oraz inteligentne sterowanie nim poprzez systemy automatyki budynkowej z systemem FIBARO na czele.

Zapraszamy! Poznaj naszą ofertę

Wybierz interesującą Cię kategorię.