Technologie budynkowe Ledbest

Dla klientów Indywidualnych

Nasza oferta bogata jest w technologie powszechnie stosowane w domach, apartamentach oraz mieszkaniach prywatnych. Mowa o energooszczędnym oświetleniu LED, systemach Inteligentnego Domu, systemach alarmowych, monitoringu, napędach bramowych oraz elektrycznych dekoracjach okiennych.

Poznaj zakres naszych usług

Znajdziesz w niej wszystkie technologie, niezbędne w trakcie budowy, wykańczania lub remontu Twojego budynku

INTELIGENTNY DOM

Oferujemy inteligentne sterowanie całym obiektem lub poszczególnymi obszarami.

MONITORING CCTV

Kompleksowe, niezależne instalacje monitoringu CCTV lub zintegrowane z systemem inteligentnego domu.

SYSTEM ALARMOWY

Pełne instalacje alarmowe spełniające normy PN-EN 50131-1, bazujące na systemie SATEL

DEKORACJE OKIENNE

Elektryczne karnisze, żaluzje okienne, rolety materiałowe, rolety rzymskie itd. Wszystko pod wymiar, sterowane z pilota lub poprzez Inteligentny Dom.

OŚWIETLENIE LED

Kompleksowo obsługujemy prywatnych inwestorów, dostarczając oświetlenie renomowanych producentów lub custom'owe oświetlenie LEDBEST

STEROWANIE DALI

Specjalizujemy się w dostarczaniu oświetlenia DALI oraz w sterowaniu oświetleniem DALI.

Ilu aplikacji używasz Każdego dnia?
Wiemy jak cały twój dom sterować z jednej!

Każdego miesiąca xxxx.xx PLN wydajesz na komfort, wygodę i przyjemności.
Koszt inteligentnego domu zwraca się w każdej sekundzie przebywania w domu, dostarczając wygody na którą zasługujesz po ciężkim dniu pracy.

Proces projektu

Analiza

Szczegółowa rozmowa na temat realizacji pozwala nam zrozumieć oczekiwania inwestora, zaplanować rozwiązania i nakreślić kształt docelowej instalacji. 

projekt

Planujemy każdy element instalacji, koordynując działania innych ekip, których prace powiązane będą z działaniami naszego zespołu. Wszelkie wytyczne przekazywane są inwestorom, ułatwiając postęp prac.

wykonanie

Trzeci etap naszej pracy. Precyzyjne, skrupulatne i schludne wykonanie instalacji jest zwieńczeniem całego procesu. To jednak nie koniec, ponieważ wybierając nasze usługi korzystasz z dożywotniej obsługi posprzedażowej!

za nami wiele..

..ciekawych projektów

W każdy projekt wkładamy wiele sił, zaangażowania i pasji. Kochamy to co robimy, uwielbiamy pozytywne relacje z klientami i zawsze dbamy o to aby dom Jana Kowalskiego działał zgodnie z jego oczekiwaniami.