Czy wiesz, że.. 
Posiadamy w ofercie urządzenie integrujące takie protokoły jak Modbus RTU i TCP, DALI, RS485, Somfy RTS i inne z systemami inteligentnego sterowania ?

W Gliwicach znajduje się nasz showroom, gdzie możesz poznać nasze systemy oświetleniowe sprawdzonych producentów. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem systemu inteligentny dom Fibaro.

Oferujemy systemy inteligentnego sterowania oświetleniem LED oraz zaawansowane systemy automatyki budynkowej, współpracując z najlepszymi producentami na rynku. Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort i wygoda sprawiają, że inteligentne oświetlenie przestrzeni i rozwiązania smart home zyskują na popularności.

Zapytaj nas w showroomie w Gliwicach (Śląskie), co możemy zaproponować dla Twojego domu!

Poznaj bliżej:
– System Fibaro
– Oświetlenie szynowe Global Track
– Inteligentne oświetlenie LED

Oferujemy inteligentne rozwiązania zarówno przeznaczone do mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i inteligentne systemy do biur i przestrzeni przemysłowych / komercyjnych.

Showroom systemu smart home FIBARO w Gliwicach

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w Gliwicach. Na miejscu możemy zaprezentować między innymi bogatą ofertę urządzeń systemu Fibaro. Zobacz na żywo, co możemy zaproponować dla twojego domu lub przedsiębiorstwa.

Zadbaj o praktyczne sterowanie oświetleniem i automatykę budynkową. W showroomie w Gliwicach poznasz inteligentne urządzenia Fibaro – kontrola temperatury, oświetlenia LED, sterowanie roletami; czujniki ruchu, dymu, zalania, czadu – wszystko to i więcej znajdziesz w naszym showroomie – Gliwice, ul. Młyńska 4.

Jedną z największych zalet systemu Fibaro jest prosta integracja z istniejącą instalacją elektryczną – nie musisz rozprowadzać dodatkowych przewodów.

Ledbest – oficjalny dystrybutor Fibaro inteligentne oświetlenie LED Gliwice

Kontakt:
ul. Młyńska 4
44-100 Gliwice
gliwice@ledbest.eu