Czy wiesz, że.. 
Posiadamy w ofercie urządzenie integrujące takie protokoły jak Modbus RTU i TCP, DALI, RS485, Somfy RTS i inne z systemami inteligentnego sterowania ?

Oświetlenie Głogówek

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem systemu Fibaro, a także zajmujemy się sprzedażą nowoczesnego oświetlenia, m.in oświetlenia szynowego. Oferujemy systemy oświetleniowe LED oraz rozbudowane systemy automatyki budynkowej, korzystając z najlepszej jakości produktów na rynku.

Bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort i wygoda sprawiają, że inteligentne sterowanie oświetleniem oraz inteligentny dom szybko zdobywają popularność.

Poznaj bliżej:
– System Fibaro
– Oświetlenie szynowe Global Track
– Inteligentne oświetlenie LED

Oferujemy inteligentne rozwiązania zarówno przeznaczone do mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i inteligentne systemy do biur i przestrzeni przemysłowych / komercyjnych.

Showroom systemu smart home FIBARO w Gliwicach lub Głogówku

Zapraszamy do naszego showroomu w Kędzierzynie. Oświetlenie LED, czujniki, moduły i wszystko to, co może zaproponować system Fibaro – obejrzyj na żywo i porozmawiaj z naszym konsultantem, aby wybrać najlepsze opcje dla twojego domu lub firmy. Zadbaj o nowoczesne oświetlenie pomieszczeń i uprość zarządzanie swoim mieszkaniem lub biurem. Automatyczna kontrola temperatury, oświetlenia LED, sterowanie roletami; czujniki ruchu, dymu, zalania, czadu – wszystko to więcej znajdziesz w naszej siedzibie – Gliwice, ul. Młyńska 4.

Największą zaletą systemu Fibaro jest łatwa integracja z istniejącą instalacją elektryczną, bez konieczności rozprowadzania dodatkowych przewodów.

Ledbest – oficjalny dystrybutor Fibaro inteligentne oświetlenie LED Gliwice

Kontakt:
ul. Młyńska 4
44-100 Gliwice
gliwice@ledbest.eu