Oświetlenie dla biur i sklepów

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest oświetlenie LED. Nasza firma działa w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty idealnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Wykonujemy projekty oświetlenia biur i sklepów

Na tej stronie prezentujemy założenia jakimi kierujemy się w naszych projektach oświetleniowych. Nasza oferta zawiera wszystkie dostępne rodzaje oświetlenia oraz niestandardowe rozwiązania sterowania oświetleniem LED oraz integracji z systemami automatyki budynkowej.

Z tego względu nie prezentujemy tutaj wszystkich dostępnych opraw oświetleniowych. Zapraszamy do zapytań, bez względu ma to czy mają Państwo gotową koncepcję oświetlenia, czy jest Państwu potrzebne fachowe doradztwo oparte na 25 letnim doświadczeniu.

OŚWIETLENIE LED DLA BIUR I SKLEPÓW

Najpopularniejsze rodzaje oświetlenia
Reflektory LED na szynoprzewodach 3 fazowych

Jedna z najpopularniejszych gałęzi profesjonalnego oświetlenia wnętrz ostatnich lat.
Szynoprzewody 3 fazowe dają ogromne możliwości konfiguracji systemu oświetlenia. Jest to popularne rozwiązanie stosowane w sklepach sieciowych, biurach, muzeach lecz również w apartamentach i domach prywatnych.

Mamy rozwiązania umożliwiające automatyczne, inteligentne sterowanie reflektorami wraz z regulacją natężenia oświetlenia („ściemnianiem”).

Oświetlenie liniowe LED

Bardzo proste w formie i niezwykle skuteczne oświetlenie liniowe LED to jedna z najlepszych metod oświetlania przestrzeni biurowych, sklepów sieciowych, ciągów komunikacyjnych oraz wnętrz prywatnych.

Szeroka paleta wymiarów, mocy, kolorów oraz kształtów opraw dostępna jest w naszej ofercie.

Panele LED

Klasyczne panele LED przeznaczone do montażu natynkowego, wpuszczanego w sufit podwieszany G/K lub do sufitów typu Armstrong, to najprostsza i bardzo efektywna forma oświetlenia dużych przestrzeni biurowych lub handlowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mocy oraz wymiarów paneli LED. Oferujemy również wykonanie paneli LED przystosowanych do inteligentnego sterowania.

Powyższe rozwiązania dedykowane sa dla:
  • Biur
  • Sklepów
  • Apartamentów
  • Klientów indywidualnych
Zapraszamy do platformy zakupowej

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.

Oświetlenie LED dla obiektów usługowych

Oświetlenie LED dla obiektów usługowych

Przemyślane oświetlenie sklepu to jeden z kluczowych aspektów, by zapewnić klientom komfort użytkowania z obiektu. Dotyczy to także biur, magazynów i lokali usługowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, realizujemy projekty oświetlenia biurowego i sklepowego już od kilku dekad . W tym czasie wypracowaliśmy optymalne rozwiązania, które dzisiaj z powodzeniem wdrażamy u zadowolonych klientów. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a w tym lampy w technologii LED i systemy automatyki budynkowej , dzięki którym można łatwo zarządzać oświetleniem.

Inteligentne oświetlenie LED do sklepu – jak je dobieramy?

Inteligentne oświetlenie LED do sklepu – jak je dobieramy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde pomieszczenie ma własne wymagania, a oświetlenie musi być dopasowane indywidualnie. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się różne formy oświetlenia, które dopasowujemy w zależności od potrzeb. 

Oświetlenie sklepów i oświetlenie biur możemy wykonać na różne sposoby. Proponujemy:

  • reflektory LED na szynach 3 fazowych,
  • oświetlenie liniowe LED,
  • panele LED.

Korzystamy z różnych źródeł światła, łącząc je w jednym budynku. Nasze projekty realizujemy z myślą o tym, by obiekt pod względem oświetlenia zaaranżować zarówno estetycznie, jak i funkcjonalnie. Dobre oświetlenie do biura czy sklepu charakteryzuje się tym, że jest wykonane z wysokiej jakości komponentów. W naszej ofercie można znaleźć jedynie oświetlenie biurowe renomowanych marek, które charakteryzują się bardzo wysoką trwałością, która jest potwierdzona wieloletnią gwarancją. Inteligentne oświetlenie sklepów jesteśmy w stanie połączyć z nowoczesnymi centralami wiodących producentów automatyki budynkowej. Dzięki temu oświetlenie biura, sklepu i dowolnego obiektu usługowego może zostać w pełni zautomatyzowane. Inteligentne oświetlenie do pomieszczeń biurowych może być swobodnie programowane na różne sposoby i zarządzanie z poziomu pilota, lub aplikacji na smartfona. 

Profesjonalne oświetlenie sklepów i biur – jak je dobrać?

Dobierając oświetlenie LED biura, staramy się zdecydować, czy w danym przypadku lepsze będą panele LED, czy oświetlenie szynowe. Jest to zależne od wielkości pomieszczenia oraz tego, jak rozlokowane są biurka lub fragmenty, które mają być doświetlone. Lampy biurowe wybieramy też analizując, jaka będzie optymalna barwa światła, by praca w biurze była komfortowa. To samo dotyczy sklepów odzieżowych czy spożywczych. Oprawa LED pozwala na swobodne dobieranie mocy, a także barwy światła, co daje ogromne możliwości projektowe. 

Oświetlenie do sklepu, a w tym oświetlenie do sklepu odzieżowego jesteśmy w stanie dobrać w sposób hybrydowy. Oświetlenie do sklepu odzieżowego w całym pomieszczeniu może wykonać z paneli LED, a ekspozycje doświetlić punktowo dzięki lampom liniowym LED. W ten sposób osiągamy optymalną widoczność ekspozycji, co cieszy klientów, a także daje komfort wszystkim użytkownikom obiektu.

Stosowane przez nas lampy w technologii LED są energooszczędne, co jest kluczowe w obiektach komercyjnych. Koszty prądy to jednak nie jedyna oszczędność, gdyż takie oświetlenie jest też wielokrotnie bardziej trwałe, co również minimalizuje koszty w dłuższym terminie.