Profesjonalne oświetlenie sklepów i ekspozycji

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest oświetlenie LED. Nasza firma działa w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty idealnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

OŚWIETLENIE LED SKLEPÓW

Najpopularniejsze rodzaje oświetlenia

Reflektory LED na szynoprzewodach 3 fazowych

Jedna z najpopularniejszych gałęzi profesjonalnego oświetlenia wnętrz ostatnich lat.Szynoprzewody 3 fazowe dają ogromne możliwości konfiguracji systemu oświetlenia. Jest to popularne rozwiązanie stosowane w sklepach sieciowych, biurach, muzeach lecz również w apartamentach i domach prywatnych.Mamy rozwiązania umożliwiające automatyczne, inteligentne sterowanie reflektorami wraz z regulacją natężenia oświetlenia („ściemnianiem”).

Oświetlenie liniowe LED

Bardzo proste w formie i niezwykle skuteczne oświetlenie liniowe LED to jedna z najlepszych metod oświetlania przestrzeni biurowych, sklepów sieciowych, ciągów komunikacyjnych oraz wnętrz prywatnych.Szeroka paleta wymiarów, mocy, kolorów oraz kształtów opraw dostępna jest w naszej ofercie.

Panele LED

Klasyczne panele LED przeznaczone do montażu natynkowego, wpuszczanego w sufit podwieszany G/K lub do sufitów typu Armstrong, to najprostsza i bardzo efektywna forma oświetlenia dużych przestrzeni biurowych lub handlowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mocy oraz wymiarów paneli LED. Oferujemy również wykonanie paneli LED przystosowanych do inteligentnego sterowania.

Oświetlenie LED dla sklepów

Dlaczego odpowiednie oświetlenie jest ważne?

Dlaczego prawidłowe oświetlenie sklepu jest ważne?

Do udanego prowadzenia sklepu niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ekspozycji. Jednak trzeba pamiętać, że tutaj nie chodzi wyłącznie o zwiększenie sprzedaży! Zmęczenie oczu i rozproszenie uwagi to prawdziwe wyzwania, z którymi borykają się pracownicy podczas pracy w trudnych warunkach oświetleniowych. Właściwe oświetlenie sklepu i odpowiednio dobrana barwa światła poprawiają widoczność w miejscu pracy.

Dlaczego prawidłowe oświetlenie sklepu jest ważne?

● pomaga zapobiegać wypadkom i urazom,

● zaprezentuje sklep w sposób czysty i profesjonalny,

● zachęci klientów do dokonywania zakupów.

Jako specjaliści w swoim fachu wiemy, że dla osób niezwiązanych z tematem bezpośrednio – dbałość o oświetlenie sklepów w istocie może być trudnym zadaniem. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym kroku, oferując różnorodne strumienie światła wysokiej jakości i niedrogie rozwiązania oświetleniowe w technologii LED.

Rozumiemy również koszty związane z oświetleniem – mamy duże doświadczenie w pomaganiu w minimalizowaniu takich kosztów, dzięki zastosowaniu oświetlenia LED. Tak dobrane oświetlenie nie tylko spełnia swoją funkcję, ale i jest oszczędne w eksploatacji.


Inteligentne oświetlenie LED do sklepu – jak je dobieramy?

Inteligentne oświetlenie LED do sklepu – jak je dobieramy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde pomieszczenie ma własne wymagania, a oświetlenie musi być dopasowane indywidualnie. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się różne formy oświetlenia, które dopasowujemy w zależności od potrzeb. 

Oświetlenie sklepów i oświetlenie biur możemy wykonać na różne sposoby. Proponujemy:

  • reflektory LED na szynach 3 fazowych,
  • oświetlenie liniowe LED,
  • panele LED.

Korzystamy z różnych źródeł światła, łącząc je w jednym budynku. Nasze projekty realizujemy z myślą o tym, by obiekt pod względem oświetlenia zaaranżować zarówno estetycznie, jak i funkcjonalnie. Dobre oświetlenie do biura czy sklepu charakteryzuje się tym, że jest wykonane z wysokiej jakości komponentów. W naszej ofercie można znaleźć jedynie oświetlenie biurowe renomowanych marek, które charakteryzują się bardzo wysoką trwałością, która jest potwierdzona wieloletnią gwarancją. Inteligentne oświetlenie sklepów jesteśmy w stanie połączyć z nowoczesnymi centralami wiodących producentów automatyki budynkowej. Dzięki temu oświetlenie biura, sklepu i dowolnego obiektu usługowego może zostać w pełni zautomatyzowane. Inteligentne oświetlenie do pomieszczeń biurowych może być swobodnie programowane na różne sposoby i zarządzanie z poziomu pilota, lub aplikacji na smartfona. 

Oświetlenie sklepów na miarę potrzeb – zaufaj specjalistom!

Chcemy zaproponować oświetlenia sklepów, które nie tylko zapewnią przyjemną atmosferę dla pracowników i kupujących, ale jednocześnie minimalizują zużycie energii i oszczędzają na miesięcznych rachunkach za media. Rozważając źródło światła do zastosowania w sklepie, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. U nas nic nie zostanie bez odpowiedniej analizy – dobierzemy najlepsze systemy oświetleniowe dla Twojego biznesu. Proponujemy rozwiązania LED, które emitują rozproszone białe światło wolne od cieni, co zwiększy atrakcyjność Twoich produktów.

Proponowane w ramach oferty Ledbest rozwiązania oświetleniowe LED będą działać przez tysiące godzin, zanim będą wymagały wymiany. Sprawdzą się również, jeśli chodzi o oświetlenie wejścia. To wszystko osiągają przy niższej temperaturze pracy i bez czasu rozruchu w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą propozycją oświetlenia sklepowego – a w razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.


Powyższe rozwiązania dedykowane sa dla:
  • Biur
  • Sklepów
  • Apartamentów
  • Klientów indywidualnych

Wykonujemy projekty oświetlenia sklepów

Na tej stronie prezentujemy założenia jakimi kierujemy się w naszych projektach oświetleniowych. Nasza oferta zawiera wszystkie dostępne rodzaje oświetlenia oraz niestandardowe rozwiązania sterowania oświetleniem LED oraz integracji z systemami automatyki budynkowej.

Z tego względu nie prezentujemy tutaj wszystkich dostępnych opraw oświetleniowych. Zapraszamy do zapytań, bez względu ma to czy mają Państwo gotową koncepcję oświetlenia, czy jest Państwu potrzebne fachowe doradztwo oparte na 25 letnim doświadczeniu.