Inteligentne oświetlenie w hotelu i apartamentach

Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w kreowaniu wizerunku oraz atmosfery wnętrza. Każdy właściciel hotelu lub apartamentu doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Odpowiedni dobór oświetlenia pomoże Państwu przyciągnąć klienta, sterowanie poprawi komfort, a optymalizacja zapewni Państwu możliwie najniższe zużycie energii.

Co brać pod uwagę dobierając oświetlenie dla hotelu lub apartamentu?

Spójność

Dobierając oprawy oświetleniowe do obiektów przemysłowych, dbamy o to aby zapewniały one odpowiednie, określone przepisami, natężenie oświetlenia na stanowiskach pracy, w ciągach komunikacyjnych lub otwartych przestrzeniach. Drugim, niezwykle ważnym aspektem, niejednokrotnie jest współczynnik oddawania barw, który pozwala na skuteczną kontrolę jakości.

Sterowanie DALI – oszczędność i komfort

Dysponujemy szeroką paletą opraw oświetleniowych, dostosowanych do sterowania poprzez protokół DALI. Sterowanie DALI daje możliwość zaprogramowania poszczególnych stref pracy, tak by optymalizować ich eksploatację oraz finalną konsumpcję energii.

Wydajność i żywotność

Oświetlenie hotelu lub apartamentu, stanowiącego źródło dochodu przedsiębiorstwa to inwestycja, dlatego oferujemy rozwiązania oświetleniowe oparte o produkty wysokiej jakości, wyposażone w wydajne źródła światła oraz dające gwarancję maksymalnego wykorzystania każdego 1W zużytej mocy. Większość proponowanych przez nas rozwiązań objętych jest 3 lub 5-letnią gwarancją, a ich produkcja odbywa się w Polsce.

Przykładowe rozwiązania

Inteligentne oświetlenie w hotelach i apartamentach

Hotele, apartamenty i obiekty usługowe tego typu to niewątpliwie lokalizacje, które wymagają rzetelnie zaprojektowanego oświetlenia. Oświetlenie hotelowe ma bowiem wpływ zarówno na estetykę budynku, jak i na komfort oraz bezpieczeństwo gości. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów, wykonujemy projekty zautomatyzowanego oświetlenia hotelowego, które będzie tanie w eksploatacji, a także będzie dobrze spełniać swoje funkcje.

Oświetlenie do hoteli – automatyzacja pracy oświetlenia

Przy realizacji zleceń wykorzystujemy nowoczesne lampy hotelowe i oświetlenie bazujące na technologii LED , które jest zsynchronizowane z systemami automatyki budynkowej. Dzięki takim systemom, składających się z czujników i inteligentnych modułów zamontowanych w lampach, można bardzo łatwo ustawić oświetlenie w hotelu tak, by nie wymagało żadnej dodatkowej atencji. Pozwala to zoptymalizować pracę personelu, redukując koszty. Inteligentne oświetlenie daje możliwość wprowadzania dowolnych ustawień, a w tym parametrów, takich jak godzina, o której ma się włączać światło.

Nowoczesne systemy automatyki budynkowej

Projektując i dostarczając inteligentne systemy oświetleniowe, bazujemy na uznanych producentach gwarantujących najwyższą jakość swoich produktów . Są to wiodące marki, które mają w swojej ofercie inteligentne oświetlenie LED, a także kompletne zestawy czujników i modułów sterujących. W naszym zakresie leży dopasowanie wszystkich urządzeń tak, by były ze sobą kompatybilne, a klient mógł cieszyć się łatwo i intuicyjną obsługą całego systemu . Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie dobrze dobrać całe zestawy oświetleniowe pod kątem potrzeb konkretnego klienta. Wiemy, że każdy budynek ma nieco inną specyfikę użytkowania, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie. 

Oświetlenie dla hoteli – lampy w technologii LED

Oświetlenie do hoteli, które proponujemy, jest nie tylko łatwe w obsłudze , dzięki pełnej automatyzacji, ale też trwałe i energooszczędne. Oświetlenie pokoju hotelowego, a także całego obiektu powinno być zaprojektowane wydajnie, aby zminimalizować koszty eksploatacji. 

Technologia LED jest do tego idealna. Jej zalety to m.in:
– bardzo wysoka trwałość (kilkukrotnie większa od zwykłych żarówek),
– możliwość dopasowania barwy światła,
– kilkukrotnie mniejszy pobór energii,
– wyższy poziom estetyki lamp,
– nowoczesny wygląd,
– większe bezpieczeństwo – lampy LED się nie nagrzewają.

Projektowane przez nas systemy oświetleniowe dla hoteli i apartamentów mają wiele zalet. Jesteśmy w stanie zaprojektować system oświetlenia tak, by był skrojony idealnie pod kątem potrzeb konkretnego hotelu i optymalnie spełniał swoje zadania.


Powyższe rozwiązania dedykowane sa dla:
  • Hoteli
  • Apartamentów wypoczynkowych
  • Lokali gastronomicznych

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE HOTELOWE

Wykonujemy projekty oświetlenia LED dla hoteli i apartamentów


Na tej stronie prezentujemy założenia jakimi kierujemy się w naszych projektach oświetleniowych. Nasza oferta zawiera wszystkie dostępne rodzaje oświetlenia oraz niestandardowe rozwiązania sterowania oświetleniem LED oraz integracji z systemami automatyki budynkowej.

Z tego względu nie prezentujemy tutaj wszystkich dostępnych opraw oświetleniowych. Zapraszamy do zapytań, bez względu ma to czy mają Państwo gotową koncepcję oświetlenia, czy jest Państwu potrzebne fachowe doradztwo oparte na 25 letnim doświadczeniu.