Oświetlenie LED w ofercie LEDBEST

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest oświetlenie LED. Nasza firma działa w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty idealnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Zapraszamy do platformy zakupowej!

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.

Inteligentne sterowanie oświetleniem w domu

Nasza oferta oświetlenia LED to..
Po pierwsze – jakość!

Ogromne doświadczenie oraz wiele zrealizowanych inwestycji pozwoliło nam precyzyjnie dobrać produkty dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszą cenę produktów, których gwarancja wielokrotnie sięga nawet 5 lat! 

Po drugie – elastyczność!

W naszej firmie nie ma pytań bez odpowiedzi – znając tak dobrze rynek oświetleniowy, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy inni nie mają na nie pomysłu. Zapraszamy do kontaktu – uwielbiamy wyzwania ☺

Po trzecie – integracja!

Naszą domeną jest integracja oświetlenia LED z systemami inteligentnego budynku. Nie mówimy tu tylko o zdalnej kontroli oświetlenia, ale o rozbudowanym, zaawansowanym i bezobsługowym łączeniu oświetlenia z innymi elementami inteligentnego budynku, jak np. klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, bramami i czujnikami ruchu. To wszystko bez modyfikowania istniejącej instalacji elektrycznej oraz w oparciu o pracujące już w obiekcie oprawy oświetleniowe.

Nasze rozwiązania dedykowane sa dla (kliknij by zobaczyć więcej informacji) :
Zapraszamy do platformy zakupowej

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.

Zautomatyzowane oświetlenie LED

Zautomatyzowane oświetlenie w budynku

Oświetlenie jest jedną z instalacji, którą warto dobrze zaplanować, aby móc cieszyć się funkcjonalnym, a jednocześnie niezwykle estetycznym budynkiem. Oświetlenie domu i całego obiektu pozwala podkreślić cechy architektoniczne budynku oraz nadaje wnętrzu właściwego klimatu . W naszej gestii leży zaprojektowanie oświetlenia w całym domu tak, by było ono estetyczne, funkcjonalne i przede wszystkim wygodne w codziennej eksploatacji. Chcąc to osiągnąć, warto skorzystać ze sterowania oświetleniem z pilota lub przy pomocy systemów automatyki budynkowej. Przez dekady montujemy zautomatyzowane systemy, dzięki którym zdalne sterowanie światłem jest bardzo komfortowe i dostępne z dowolnego miejsca w budynku . Dzięki współczesnej technologii można też zamontować centralę łączące się z aplikacją na smartfonie, przez którą można sterować oświetleniem.

Zestaw sterowania oświetleniem – na co zwracamy uwagę?

Dobrze wiemy, że każda inwestycja jest niepowtarzalna, dlatego też podchodzimy do klientów indywidualnie, najpierw szczegółowo rozpoznając ich potrzeby. Jest to kluczowe, by móc dobrze rozplanować rozmieszczenie lamp ozdobnych, doświetlających i w pełni oświetlających posesję lub dom. Inteligentne sterowanie oświetleniem pozwala łączyć wiele schematów oświetlania budynku, przez co zawsze staramy się wykorzystać maksimum potencjału danego obiektu, niezależnie czy jest to mieszkanie, dom jednorodzinny, czy obiekt usługowy.

Po rozpoznaniu potrzeb klienta przechodzimy do dobrania odpowiedniego oświetlenia. Bazujemy na lampach w technologii LED, które dostarczamy w bardzo zróżnicowanych wariantach. Wśród nich są lampy przystosowane do montażu wewnątrz budynków, jak i zewnątrz. Takie lampy wykorzystujemy też w ogrodach, a dzięki modułom sterującym można uzyskać zdalne sterowanie oświetleniem w ogrodzie . Lampy dobieramy tak, by były estetyczne i dobrze komponowały się z resztą aranżacji wnętrza i ogrodu. Mamy wiele lat doświadczenia w projektowaniu systemów oświetlenia, więc dobrze wiemy, jak dobrać lampy do konkretnej stylizacji.

Zdalne sterowanie oświetleniem w domu – jak to działa?

Projektując oświetlenie wykorzystujemy bezprzewodowe sterowanie oświetleniem za pomocą dedykowanych do tego urządzeń automatyki budynkowej. Bazują one na jednej centrali, do której podłącza się lampy wraz z innymi urządzeniami. Sterowanie światłem odbywa się za pomocą pilota, aplikacji na smartfona, komputera, lub dzięki ustawieniu odpowiednich parametrów w centrali lub w aplikacji. Zdalne sterowanie oświetleniem jest dzięki temu możliwe z dowolnego miejsca na świecie , a dzięki wygodnym pilotom kompatybilnym z zestawami do automatyki budynkowej, można też nim sterować jednym przyciskiem do włączania i wyłączania. 

Inteligentne lampy LED mogą być też połączone z czujnikiem ruchu lub czujnikiem zmierzchu, reagującym na pory dnia . Korzystając z aplikacji, można włączyć automatyczne ściemnianie oświetlenia. Ponadto, systemy sterowania oświetleniem LED dają nieskończone możliwości automatyzacji włączania się poszczególnych elementów oświetleniowych. 

Nowoczesne lampy w technologii LED

Dzięki temu, że stosujemy nowoczesne lampy LED, w naszych projektach uzyskujemy mniejsze zużycie energii. Technologia LED pozwala zmniejszyć rachunki za prąd nawet pięciokrotnie. Jednocześnie takie oświetlenie ma kilkukrotnie większą żywotność , co radykalnie obniża koszty eksploatacji. Sterowanie oświetleniem w mieszkaniu i automatyczne włączanie go o odpowiednich porach sprawia, że jest to idealny sposób na obniżenie kosztów. Inteligentne oświetlenie pokoju i całego obiektu można wdrożyć zarówno na etapie wykańczania budynku, jak i wtedy, gdy trwa już jego użytkowanie.