Inteligentne oświetlenie LED w ofercie LEDBEST

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest oświetlenie LED. Nasza firma działa w oparciu o ponad 25-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty idealnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań.

Oferta oświetlenia Ledbest

Oświetlenie komercyjne

Kompleksowo realizujemy projekty oświetlenia dla biur, hoteli, sklepów, muzeów lub obiektów przemysłowych.

Inwestycje Prywatne

Projektujemy oraz doradzamy w odpowiednim doborze oświetlenia do mieszkania lub domu. Dostarczamy gotowe produkty lub produkujemy pod specjalne zamówienie.

Sterowanie oświetleniem

Sterowanie oświetleniem to nasza pasja. Projektujemy, dostarczamy oraz konfigurujemy inteligentne sterowanie oświetleniem dla klientów indywidualnych oraz firm.

Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy.

W naszych projektach używamy opraw oświetleniowych najwyższej jakości

Kliknij na wybranego producenta aby obejrzeć lub pobrać katalog produktów.
Wybierz interesujące Cię produkty, a my przedstawimy Ci świetną ofertę cenową.

Inteligentne oświetlenie LED dla domu i firmy

Nasza oferta oświetlenia LED to..

1.

Po pierwsze – jakość!

Ogromne doświadczenie oraz wiele zrealizowanych inwestycji pozwoliło nam precyzyjnie dobrać produkty dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszą cenę produktów, których gwarancja wielokrotnie sięga nawet 5 lat! 

2.

Po drugie – elastyczność!

W naszej firmie nie ma pytań bez odpowiedzi – znając tak dobrze rynek oświetleniowy, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie nawet wtedy, gdy inni nie mają na nie pomysłu. Zapraszamy do kontaktu – uwielbiamy wyzwania.

3.

Po trzecie – integracja!

Naszą domeną jest integracja oświetlenia LED z systemami inteligentnego budynku. Nie mówimy tu tylko o zdalnej kontroli oświetlenia, ale o rozbudowanym, zaawansowanym i bezobsługowym łączeniu oświetlenia z innymi elementami inteligentnego budynku, jak np. klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, bramami i czujnikami ruchu. To wszystko bez modyfikowania istniejącej instalacji elektrycznej oraz w oparciu o pracujące już w obiekcie oprawy oświetleniowe.

Zautomatyzowane oświetlenie w budynku

Ulepsz swoją życiową przestrzeń – oświetlenie inteligentne jest krokiem w wyższą kontrolę i większą wygodę. Jeśli chcesz usprawnić zarządzanie światłem na swojej nieruchomości i wdrożyć automatyzację w swoim domu – nie szukaj dalej, niż inteligentne oświetlenie.

Inteligentne oświetlenie LED dla budynków komercyjnych

Nasza oferta jest skierowana nie tylko dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Jeśli prowadzisz biznes i chciałbyś zadbać o oświetlenie w swoim miejscu pracy, zapoznaj się z naszą ofertą:

• inteligentne oświetlenie biur i sklepów

• inteligentne oświetlenie hotelowe

• Inteligentne oświetlenie magazynów i hal przemysłowych


Jakie możliwości daje inteligentne oświetlenie LED?

Kwestia inteligentnego oświetlenia wciąż stanowi swego rodzaju innowację i dla wielu jest mało zrozumiała. Wyjaśnijmy zatem, jakie możliwości daje inteligentne oświetlenie LED. Podstawowe korzyści to:

• możesz zdalnie włączać i wyłączać światło,

• możesz połączyć oświetlenie z czujnikami ruchu,

• możesz zmieniać barwę i natężenie światła.

Powyżej wymieniono najbardziej podstawowe funkcjonalności. Możliwość włączenia i wyłączenia światła zdalnie zapewnia komfort oraz oszczędność. Już nie musisz martwić się zapalonym światłem podczas wyjazdu. W każdej chwili możesz sprawdzić na ekranie urządzenia mobilnego, czy światła w Twoim domu są włączone i w razie potrzeby wyłączyć je zdalnie.

Natomiast czujniki ruchu sprawiają, że światło zapala się zaraz po wejściu do domu czy też danego pomieszczenia – tym samym oszczędzamy energię i zyskujemy prawdziwy komfort. Dodatkowo, możesz dowolnie dostosować natężenie i kolor światła do własnych preferencji . Zmęczenie oczu, czy też zmiana natężenia światła naturalnego to główne powody, dla których możesz chcieć zmienić barwę oświetlenia. Nastrojowa, ciepła barwa światła wprowadza przytulny klimat, podczas gdy chłodniejsze odcienie pobudzają do działania.

Wielofunkcyjne inteligentne oświetlenie LED w ofercie LEDBEST

Warto mieć na uwadze, że dzisiaj inteligentne oświetlenie LED daje o wiele większe możliwości niż tylko te wymienione powyżej. Inteligentne żarówki są w stanie dostosowywać intensywność oświetlenia do panujących warunków. Ponadto oświetlenie inteligentne daje się połączyć z niemal każdym nowoczesnym sprzętem domowym, od klimatyzacji po rolety. Z pewnością wiele osób doceni również możliwość korzystania z wybranych źródeł światła. Możesz dowolnie modyfikować ustawienia, decydując kiedy i w jaki sposób mają się zapalać określone inteligentne żarówki. Zapisz swój profil, aby po powrocie do domu cieszyć się idealnymi warunkami!

Inteligentne sterowanie oświetleniem w domu? Zapytaj nas o rozwiązania, które możemy Ci zaproponować dla Twojego oświetlenia w domu. Przygotujemy ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby!


Oświetlenie inteligentne na miarę czasów

Z pomocą oferowanych przez nas innowacyjnych rozwiązań będziesz mógł sterować oświetleniem w różnych pomieszczeniach z dowolnego miejsca. To nowoczesny pomysł na wygodne sterowanie za pośrednictwem aplikacji w pełni dostosowane do potrzeb domowników. Odpowiednio rozmieszczone oświetlenie w domu doda energii jego mieszkańcom, ale za to zmniejszy rachunki za energię. W osiągnięciu tych korzyści i realnych oszczędności pomoże też kompleksowa regulacja jasności i komfortowa łączność bezprzewodowa – zgodna z Twoimi preferencjami. To wszystko wniesie elastyczność dla spójnego rozwiązania oświetleniowego w całym domu.

Ma to znaczenie zwłaszcza w tych domowych obszarach, w których nie chcesz otwierać ścian celem prowadzenia kabli – bezprzewodowe ściemniacze, przełączniki i klawiatury stanowią idealny interfejs sterowania. Oświetlenie bezprzewodowe jest często korzystne dla projektów przebudowy i może być bardziej opłacalne niż modernizacja systemu przewodowego. Interesuje Cię takie inteligentne oświetlenie? Czekamy na kontakt!


Oświetlenie inteligentne czy inteligentny dom?

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty, dostosowane do potrzeb klientów. Chcesz skorzystać jedynie z inteligentnego oświetlenia? Zrealizujemy dla Ciebie ten projekt. Jeśli natomiast marzysz o inteligentnym domu, tym również się zajmiemy. Inteligentne sterowanie domem to coś więcej niż zdalne włączanie i wyłączanie światła – to przede wszystkim oszczędność i bezpieczeństwo.

Rozwijaj swój system bez ograniczeń z LEDBEST!


Nasze rozwiązania dedykowane sa dla (kliknij by zobaczyć więcej informacji)

Zapraszamy do platformy zakupowej

Zapraszamy do współpracy producentów, instalatorów, hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane Inteligentnym Oświetleniem LED oraz Systemem FIBARO.

Załóż konto w plaformie zakupowej oraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do niestandardowych cen.