Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Procedura reklamacyjna

1. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od daty wpłynięcia wypełnionego poprawnie druku reklamacji RMA na adres [email protected]

2. Reklamacja może być zrealizowana w jeden z następujących sposobów:
a. usunięcie wady.
b. wymianę towaru na wolny od wad identyczny towar
c. wymianę towaru na inny o niezgorszych parametrach w przypadku zakończenia produkcji reklamowanego produktu
d. odstąpienie od transakcji i zwrot kwoty zapłaconej za towar.

3. "Ledbest" ma prawo wyboru sposobu załatwienia reklamacji.

4. Po załatwieniu reklamacji towar może być wydany w biurze "Ledbest" lub odesłany na jego koszt.

5. Zamawiający ma prawo wyboru sposobu odbioru towaru.
6. Gwarancja nie obejmuje towarów:
a. z uszkodzonymi plombami producenta, które stanowią naruszenie elementów wewnętrznych,nierozbieralnych lub naruszenie elementów elektroniki 
b. niewłaściwe użytkowanych, konserwowanych lub przechowywanych
c. uszkodzonych mechanicznie, elektrycznie, termicznie lub chemicznie 

8. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej "Ledbest" może obciążyć Zamawiającego kosztami ekspertyzy.Dotyczy to np.produktów które są sprawne .

9. Towary sprzedawane przez sklep "Ledbest" objęte są gwarancją przez okres 12 miesięcy , niektóre towary posiadają gwarancję producenta 12 miesięcy do 15 lat ( w zależności od producenta towaru ) .

10. W wypadku braków towaru w dostawie , towar błędnie wysłany lub zamówiony oraz inne niezgodności wynikające z błędnie wykonanych czynności zarówno klienta jak i sprzedawcy - termin zgłoszenia reklamacji na poniższym formularzu upływa po 24 godzinach od daty otrzymania towaru przez kupującego ( data odebrania towaru jest równoznaczna z datą podaną przez firmę kurierską dostarczającą towar – dane te są publiczne i dostępne po wpisaniu numeru listu przewozowego )

11. Należy wypełnić formularz reklamacyjny RMA ( poniżej )

§.5.Procedura reklamacyjna

  • Klient zobowiązany jest poprawnie wypełnić formularz reklamacji ( link poniżej )

  • Po otrzymaniu informacji od naszego pracownika należy zapisać numer reklamacji oraz zastosować się do podanych wskazówek

  • Towar reklamowany należy dostarczyć we własnym zakresie do biura firmy Ledbest ul.Kowalska 4 , 47-206 Kędzierzyn-Koźle lub inny wskazany przez sprzedającego adres.

  • Należy w widocznym miejscu na opakowaniu przesyłki umieścić numer reklamacji oraz dane kontaktowe .

  • Dodatkowa opłata w kwocie 25,00 brutto zostanie naliczona za każdą paczkę pow.30kg za towar który został wysłany bez uzgodnienia z naszym działem reklamacji i/lub do którego nie został wypełniony RMA.

  • Towar przysłany do naszego biura który nie posiada numeru reklamacji nie będzie rozpatrywany w ramach procedury reklamacyjnej i może zostać odesłany do nadawcy po 7 dniach na koszt reklamującego.


PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY RMA ONLINE - WYPEŁNIJ

Witryna stworzona na platformie