Każdego roku kolejni klienci uzupełniają grono zadowolonych użytkowników rozwiązań oferowanych przez LEDBEST

Poniżej przedstawiamy niektórych partnerów, opinie inwestorów, zdjęcia realizacji oraz referencje

Opinie klientów i użytkowników

Naszy motorem napędowym są bliskie relacje oraz miłe słowa zadowolonych klientów

„Polecam firmę Ledbest. Panowie z tej firmy posiadają ogromną wiedzę z zakresu systemu FIBARO. Na każdym kroku Pan Mateusz doradzał we wszystkich moich pomysłach i zachciankach, które chciałem aby system zawierał. Wykazał się ogromną cierpliwością i odpowiadał nawet na najbardziej błahe pytania. Firma posiada najlepsze ceny na Opolszczyźnie. Podczas kompletowania systemu nigdy nie usłyszałem że się czegoś nie da (co miało miejsce u innych przedstawicieli). Napewno będę kontynuował współpracę z firmą Ledbest i Panem Mateuszem. POLECAM!!!”

Pan Michał

„Usługa montażu systemu FIBARO oraz jego konfiguracja przebiegła pomyślnie. Ekipa świetnie poradziła sobie z problemami wynikającymi z niedostosowania instalacji elektrycznej do środowiska FIBARO. Szybko, profesjonalnie i na czas. Polecam.”

Pan Edward

„Szkolenie z zakresu instalacji FIBARO zostało przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Podczas szkolenia można było poznać zarówno zakres możliwości systemu FIBARO jak i samemu wykonać wiele praktycznych ćwiczeń, aby przekonać się, że system jest naprawdę przyjazny dla instalatora i użytkownika! Brawa dla prowadzącego, który w ciekawy sposób przekazał mnóstwo wiedzy bez jakiegokolwiek zanudzania! Naprawdę polecam!”

Pan Marcin

„Firma, a co za tym idzie obsługa bardzo profesjonalna. Ceny bardzo korzystne. Jakość godna polecenia. Wszystko na najwyższym poziomie”

Pan Dariusz

„Gorąco mogę polecić to miejsce. Wiedza i doświadczenie jakim podzielił się ze mną Pan Mateusz pomogła dokonać mi najlepszych wyborów. Bez obaw mogłem pytać o kwestie które nie były dla mnie jasne. Mimo to w przyjaznej atmosferze uzyskałem niezbędna wiedzę. Na pewno jeszcze skorzystam.”

Pan Filip

„Fachowe doradztwo oraz ogromna wiedza. Polecam”

Pan Piotr

„Polecam FIBARO Gliwice, świetny kontakt, Pan Mateusz zawsze znajdzie chwile żeby wyjaśnić wątpliwości. Montaż sprzętu przebiega bardzo sprawnie i czysto. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, wyróżniają się na tle reszty fachowców z branży. Dziękuję za współpracę!”

Pan Marek

„Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi na pytania, sprawna i czysta instalacja oraz wsparcie po instalacji w konfiguracji systemu. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.”

Pan Marcin

„Fachowa pomoc, nawet po montażu nie ma problemów z zadawaniem pytań czy to mailowo czy smsowo. Zakładałem pierwszy raz instalacje inteligentnego domu i w przystępny sposób wytłumaczona zasada działania – polecam.”

Pan Adrian

„Panowie znają się na rzeczy. Bardzo dobra dbałość o klienta. Dziękuje ?”

Pan Dawid
Przykładowe realizacje
Hotel Narvil Conference & Spa

W Hotelu Narvil Conference & Spa zastosowano dostarczone przez nas oświetlenie RGB wraz ze sterowaniem DMX.

Stoisko targowe Galanz na targach IFA BERLIN 2018

Zastosowane profile LEGOLED wraz ze źródłami LED oraz sterowaniem

Zapraszamy!
Dołącz do grona zadowolonych klientów LEDBEST