Inteligentne sterowanie bramami, żaluzjami i roletami

FIBARO Roller Shutter 3

INTELIGENTNE STEROWANIE BRAMAMI, ŻALUZJAMI I ROLETAMI ​

FIBARO ROLLER SHUTTER 3​

Dowiedz się jak zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

Fibaro CO Sensor to urządzenie detekcyjne przeznaczone do wykrywania stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach. Jest to ważne zabezpieczenie przeciwko niebezpiecznemu gazowi, który jest bezwonnym zabójcą. Sensor może działać samodzielnie lub jako część inteligentnego systemu domowego Fibaro.

01

Precyzyjne sterowanie roletami i żaluzjami

FIBARO ROLLER SHUTTER 3 umożliwia dokładne sterowanie ruchem rolet, żaluzji i rolet zewnętrznych, co pozwala na łatwe

02

Bezprzewodowa komunikacja Z-Wave Plus

Dzięki zastosowaniu protokołu Z-Wave Plus, Roller Shutter 3 łączy się bezprzewodowo z innymi urządzeniami Z-Wave, co pozwala na pełną integrację w systemie smart home.

03

Monitorowanie zużycia energii

Produkt pozwala na śledzenie zużycia energii przez urządzenia sterowane, co pozwala użytkownikom na optymalizację kosztów związanych z zasilaniem rolet i żaluzji.

04

Ochrona przed przeciążeniem

Roller Shutter 3 jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem, co chroni urządzenie przed uszkodzeniem w przypadku nadmiernego obciążenia, zapewniając trwałość i niezawodność działania.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

Artykuł
Ledbest.eu

Integracje systemów wewnątrz domu

Integracje systemów wewnątrz domu Instalacja systemu inteligentnego domu daje całą gamę możliwości. Ciekawym rozwiązaniem, dodatkowo zwiększającym wydajność systemów, jest ich połączenie wewnątrz domu. Integracja systemów

czytaj więcej »
Artykuł
Ledbest.eu

Inteligentne systemy bezprzewodowe

Inteligentne systemy bezprzewodowe Inteligentny dom jest rozwiązaniem, które zapewnia komfort korzystania z najnowszych technologii, daje możliwość modyfikacji oraz rozbudowy zastosowanych systemów. Wszystko to staje się

czytaj więcej »
Oświetlenie LED
Ledbest.eu

Jakie oświetlenie do biura?

Jakie oświetlenie do biura? Stworzenie komfortowych warunków w miejscu pracy ma duży wpływ na wygodę, zadowolenie, a także wydajność pracowników. Niezwykle istotny jest prawidłowy dobór

czytaj więcej »

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP FIBARO
CO Sensor