Sterowanie alarmem

Dbaj o bezpieczeństwo swojego domu i ważnych w nim rzeczy przez cały czas – umożliwi Ci to sterowanie alarmem w koncepcji inteligentnego domu. Możesz mieć wszystko pod kontrolą, czy to siedząc na sofie, stojąc na drugiej strony ulicy lub z drugiego końca świata.

Jak działa innowacyjne sterowanie alarmami?

Inteligentne rozwiązania zabezpieczające zapewniają spokój ducha na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu poprzez sterowanie alarmami możesz mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne.

Dzięki alertom dostosowanym do każdego systemu będziesz wiedzieć, co się dzieje – w zależności od tego, co ma dla Ciebie znaczenie. Niezależnie od tego, czy jest to coś pilnego — na przykład wykrycie ruchu w pobliżu tylnych drzwi lub wyciek wody w piwnicy — czy prosta aktualizacja statusu, która ma za zadanie poinformować Cię, że dzieci wróciły do domu ze szkoły – gdziekolwiek jesteś, Twój dom poprzez zdalne sterowanie jest w Twoich rękach.

Gdy wszystkie funkcje bezpieczeństwa są powiązane z systemem operacyjnym Twojego domu, łatwiej niż kiedykolwiek możesz:

  • sprawdzać kamery,
  • sprawdzać stan zamków drzwi,
  • sprawdzać, jakie czujniki zostały wyzwolone.


To wszystko potrafi inteligentny system alarmowy obsługiwany bezpośrednio ze smartfona i dedykowanych ekranów dotykowych.

Jednym dotknięciem — a nawet poleceniem głosowym — możesz włączyć zamki, wyłączyć światła na werandzie, uzbroić system alarmowy i upewnić się, że Twój dom jest najbezpieczniejszy w okolicy.

Miej pełną kontrolę nad bezpieczeństwem domu dzięki najlepszym inteligentnym alarmom!

Alarmy antywłamaniowe właśnie stały się bardziej funkcjonalne. Teraz poprzez system inteligentny możesz obserwować i chronić swoją nieruchomość – za pomocą systemu ochrony domu, który jest bardziej konfigurowalny niż tradycyjne alarmy domowe. Możesz nie tylko mieć czujniki alarmowe na zewnątrz swojej posesji, ale też stały podgląd kamer i statusów – nawet, gdy nie ma Cię w domu. Dziś razem z kompleksową centralą alarmową możesz to wszystko kontrolować i to z poziomu podstawowego urządzenia, takiego jak smartfon lub tablet.

System ostrzeże Cię dedykowanym sygnałem, gdy którykolwiek z czujników zostanie uruchomiony, tak jak w przypadku tradycyjnego alarmu – jednak pozwala to na większą kontrolę i dostosowanie ustawień.