System alarmowy dla Twojego domu

Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi inwestycji naszych klientów, oferujemy profesjonalne instalacje alarmowe.

Inteligentne sterowanie alarmem – dbaj o bezpieczeństwo swojego domu i ważnych w nim rzeczy przez cały czas – umożliwi Ci to sterowanie alarmem w koncepcji inteligentnego domu. Możesz mieć wszystko pod kontrolą, czy to siedząc na sofie, stojąc na drugiej strony ulicy lub z drugiego końca świata.

Nasza oferta obejmuje :

Sprzedaż

Sprzedaż urządzeń alarmowych oraz akcesoriów
Integracja

Integracja z systemem inteligentnego domu
Usługi

Usługi montażowe,konfiguracyjne, modernizacyjne oraz dobór odpowiednich urządzeńJak działa innowacyjne sterowanie alarmami?

Jak działa innowacyjne sterowanie alarmami ?

Inteligentne systemy zabezpieczające zapewniają spokój ducha. Dzięki połączeniu systemu alarmowego z inteligentnym domem możesz mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne, bez względu na to gdzie aktualnie przebywasz.

Dzięki alertom dostosowanym do każdego systemu będziesz wiedzieć, co się dzieje – w zależności od tego, co ma dla Ciebie znaczenie. Niezależnie od tego, czy jest to coś pilnego — na przykład wykrycie ruchu w pobliżu tylnych drzwi lub wyciek wody w piwnicy — czy prosta aktualizacja statusu, która ma za zadanie poinformować Cię, że dzieci wróciły do domu ze szkoły – gdziekolwiek jesteś, Twój dom poprzez zdalne sterowanie jest w Twoich rękach.

Gdy wszystkie funkcje bezpieczeństwa są powiązane z systemem operacyjnym Twojego domu, łatwiej niż kiedykolwiek możesz:

• sprawdzać kamery,

• sprawdzać stan zamków drzwi,

• sprawdzać, jakie czujniki zostały wyzwolone.

To wszystko potrafi inteligentny system sterowania alarmowego obsługiwany bezpośrednio ze smartfona i dedykowanych ekranów dotykowych.

Jednym dotknięciem — a nawet poleceniem głosowym — możesz z dowolnego miejsca zamknąć zamki, wyłączyć światła, uzbroić system alarmowy i upewnić się, że Twój dom jest najbezpieczniejszy w okolicy.

Idealny kompromis

Jeśli chcesz posiadać inteligentny dom, a nie chcesz rezygnować z pełnoprawnej ochrony swojego swojego obiektu, mamy rozwiązanie.

SATEL to jeden z najpopularniejszych producentów rozwiązań alarmowych. Podłącz swoje akcesoria SATEL aby stały się częścią Inteligentnego Domu FIBARO i zarządzaj alarmem zdalnie.

Miej pełną kontrolę nad bezpieczeństwem domu dzięki najlepszym inteligentnym alarmom!

Systemy alarmowe właśnie stały się bardziej funkcjonalne. Teraz poprzez system inteligentny możesz obserwować i chronić swoją nieruchomość – za pomocą systemu ochrony domu, który jest bardziej konfigurowalny niż tradycyjne alarmy domowe. Możesz nie tylko mieć czujniki alarmowe na zewnątrz swojej posesji, ale też stały podgląd kamer i statusów – nawet, gdy nie ma Cię w domu. Dziś razem z kompleksową centralą alarmową możesz to wszystko kontrolować i to z poziomu podstawowego urządzenia, takiego jak smartfon lub tablet.

System ostrzeże Cię dedykowanym sygnałem, gdy którykolwiek z czujników zostanie uruchomiony, tak jak w przypadku tradycyjnego alarmu – różnicą jest większa kontrola i dostosowanie ustawień.

W ramach naszego rozwiązania czujniki systemu alarmowego, w trybie rozbrojonym mogą sterować oświetleniem, dzięki czemu nie musimy instalować wielu czujników ruchu do różnych zadań.

Ledbest – Twój sposób na bezpieczny dom!

Jesteśmy specjalistą w dziedzinie montażu i doboru produktów chroniących ciebie i twój dom skupiając się na inteligentnych, innowacyjnych i nowych technologiach. Nasze systemy sterowania są owocem prężnej współpracy z architektami, inżynierami, wykonawcami i dystrybutorami. Decydując się na inteligentne sterowaniem alarmu z naszej oferty dostajesz wszystko, co najlepsze i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie samego produktu. Dążymy też do doskonałej obsługi, możliwie najlepszych terminów realizacji, innowacji środowiskowych i jakości, z której sami chcemy korzystać. U nas nie ma miejsca na półśrodki! Zapraszamy Cię do tego, byś chciał się o tym wysokim poziomie usług i jakości nowoczesnych systemów przekonać.