Sterowanie bramami

Jeśli kiedykolwiek marzyło Ci się, by móc otworzyć lub zamknąć bramę garażową z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego – sterowanie bramami z pomocą Ledbest jest tym rozwiązaniem. Czas odkryć innowacyjny mechanizm otwierania drzwi garażowych – w służbie właściciela domu i pozostałych mieszkańców.

Sterowanie bramami – wejdź na wyższy poziom wygody

Automatyka domowa nigdy nie była tak inteligentna, prosta i niedroga jak dziś, a dzięki rozwiązaniu, jakim jest sterowanie bramy wjazdowej dla domu, biura lub fabryki – sam możesz się o tej jakości przekonać – równocześnie ciesząc się zwiększonym bezpieczeństwem i prywatnością. Pełna kontrola nad tym jak ma działać sterowanie bramą z domu, czy dowolnego innego miejsca – dzisiaj za pośrednictwem telefonu komórkowego lub po prostu głosu stało się nie tylko osiągalne, ale wręcz pożądane.

Co dokładnie umożliwia inteligentny mechanizm otwierania bramy?

  • możliwość wysyłania/otrzymywania alertów,
  • pełne sterowanie bramą wjazdową,
  • synchronizacja z innymi urządzeniami, tj. oświetlenie czy rolety


Dzięki koncepcji inteligentnego domu i automatyki domowej inteligentny mechanizm, jakim jest zdalne sterowanie bramy – równocześnie może być urządzeniem do wyzwalania wielu działań w inteligentnym domu. Opowiedz nam o swoich preferencjach i potrzebach, a my dostosujemy to do Ciebie i znajdziemy kompleksowe rozwiązanie, którego szukasz.

Czy zdalne sterowanie bramy to coś dla Ciebie?

Oczywiście! Stworzenie inteligentnego sterowania bramą jest sprawdzonym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć pewność, że prawidłowo zamykają teren swojej posesji. System sterowania bramą jest jednym z podstawowych elementów sterowania nowoczesnym i bezpiecznym domem.

Wdrożenie tego rozwiązania umożliwia otwieranie bramy garażowej z dowolnego miejsca. Dla członków rodziny, którzy zapomnieli klucza, inteligentna brama wjazdowa wzbogacona o inteligentny zamek – może umożliwić wejście do domu bez konieczności dostarczania dodatkowych kluczy. W przypadku kupujących online inteligentny mechanizm otwierania, jakim jest sterowanie do bram garażowych może umożliwić kurierowi umieszczenie paczki bezpośrednio w garażu. Nie musisz się już martwić, że stanie się z nią coś niepożądanego podczas Twojej nieobecności.

Dodatkowo, system sterowania bramą równocześnie może być punktem uruchomienia automatyki domowej. Gdy wyjdziesz z domu, po uruchomieniu bramy, Twój robot odkurzający może zająć się sprzątaniem Twojego domu. Po powrocie do domu cały system można ustawić tak, aby włączał światło, grzejnik, odtwarzacz muzyki i pozostałe inteligentne urządzenia domowe.