Sterowanie ogrzewaniem

Oferowane przez nas nowoczesne możliwości, jeśli chodzi o sterowanie ogrzewaniem – automatycznie kontrolują temperaturę w domu i równocześnie pomagają zaoszczędzić do 25% rocznych rachunków za energię. Współpracując z komunikacją bezprzewodową, aplikacjami na smartfony i usługami lokalizacyjnymi – zyskujesz narzędzie, które kompleksowo kontroluje komfort cieplny w całym domu.

Inteligentne ogrzewanie domu – też możesz się nim cieszyć!

Sterowanie ogrzewaniem domowym jest jednym z podstawowych elementów każdego domu lub mieszkania. W większości wypadków do takiego sterowania stosowane są termostaty ścienne. Inteligentne termostaty pokojowe sprawiają, że sterowanie ogrzewaniem podłogowym jest bezproblemowe. Nasze rozwiązania dają możliwość zdefiniowania harmonogramów ogrzewania, które uwzględnią aktualną pogodę, naszą obecność w domu oraz wiele innych czynników.

Mamy doświadczenie w sterowaniu ogrzewaniem:

  • podłogowym wodnym,
  • grzejnikowym,
  • elektrycznym

Jeśli od dawna marzy Ci się możliwie jak najbardziej zoptymalizowane ogrzewanie domu, a także największe oszczędności na rachunkach za ogrzewanie, nasze inteligentne rozwiązania są dokładnie tym, czego szukasz.

System inteligentnego domu zamienia system grzewczy – bez względu na to, czy chodzi o ogrzewanie centralne, czy system sterowania ogrzewaniem podłogowym – w inteligentny system grzewczy. Wybór termostatu można dopasować do wnętrza domu, a korzystając z inteligentnego termostatu możesz zaoszczędzić naprawdę okrągłą kwotę na rocznych rachunkach za energię.

Funkcje inteligentnego termostatu do Twojej dyspozycji!

Prezentowany przez nas system sterowania ogrzewaniem w domu działa przy użyciu aplikacji na smartfony. To, w połączeniu z rozbudowanym systemem konfiguracji, optymalizuje sterowanie ogrzewaniem, aby działało tak wydajnie, jak to możliwe.

Dlaczego zestaw do sterowania ogrzewaniem jest dobrym wyborem?

Jest bardziej inteligentny niż klasyczne termostaty, zużywa mniej energii niż standardowy termostat grzejnikowy, jesteś w stanie kontrolować ogrzewanie nawet wtedy gdy jesteś poza domem.

Dzięki temu jest to rozwiązanie, które może pomóc zaoszczędzić nawet do 25% rocznych rachunków za energię. Oferowane przez nas systemy sterowania ogrzewaniem współpracują ze strefowymi systemami grzewczymi – również jeśli chodzi o sterowanie podłogówką.

Inteligentne oszczędności a sterowanie ogrzewaniem bezprzewodowe

Wybierz oferowany przez nas system sterowania ogrzewaniem podłogowym w poszczególnych pomieszczeniach, aby przekonać się czym jest mniejsze zużycie energii elektrycznej. Pomoże Ci to uzyskać stałą wydajność i oszczędność kosztów.

Sterowanie ogrzewaniem to stały element każdego domu bądź mieszkania. Biorąc to pod uwagę warto wybrać rozwiązanie, które da Ci możliwość dalszej rozbudowy o kolejne elementy oraz obsługę całego domu z jednej aplikacji. To wszystko w kosztach zbliżonych do standardowego sterowania ogrzewaniem!