Sterowanie rekuperacją

Unikalna technologia pozwalająca na sterowanie pracą centrali wentylacyjnej – zmieniła sposób, w jaki ten proces odbywa się w inteligentnym domu. Dzisiaj jest nie tylko wygodny, bardziej wydajny, ale i bardziej ekonomiczny w eksploatacji niż inne systemy. Takie nowoczesne sterowanie rekuperacją ma za zadanie pomóc utrzymać przepływ powietrza i zdrowszą jakość powietrza.

Inteligentny czujnik wykrywa temperaturę i wilgotność oraz automatycznie włącza rekuperację powietrza. Poznaj korzyści, jakie daje sterowanie rekuperatorem i wnieś nową jakość powietrza do swojego domu!

Nowoczesne sterowanie pracą centrali wentylacyjnej dla Twojego domu

Tak jak człowiek, każdy dom musi oddychać. Nieświeże, wilgotne powietrze musi wyjść, a świeże, suche powietrze musi dostać się do wnętrza. Nasze codzienne życie poprzez czynności, takie jak gotowanie, branie prysznica, pranie, a nawet samo oddychanie, wytwarza wilgoć, którą odpowiednie zaprojektowane sterowanie rekuperacją w ramach powietrza wywiewanego wyprowadzi na zewnątrz. Odpowiednio zainstalowana rekuperacja pozwala ograniczyć ryzyko pleśni i wilgoci w Twoim domu wraz z dodatkowym odzyskiem ciepła.

Zmień swoje życie na lepsze – postaw na inteligentne sterowanie rekuperatorem

Wraz z wymiennikiem ciepła i czystszym powietrzem – zniknie uczucie zimna i wilgoci. Rekuperator to również koniec nieświeżego powietrza. Pozbędziesz się też nieprzyjemnych zapachów – zdalne sterowanie rekuperatora tym również się zajmie. To też łatwiejsze ogrzewanie i bardziej ekonomiczne w eksploatacji ogrzewanie domu – poprzez sterowanie rekuperacją wpłyniesz korzystnie również na ten aspekt.

Postaw na inteligentne sterowanie wentylacją w swoim domu!

  • Ciesz się świeżym powietrzem,
  • Utrzymuj swoje pokoje i szafy z dala od pleśni.
  • Ciesz się zdrowszym domem wolnym od zarodników grzybów i roztoczy.


Nie pozwól, aby słaba wentylacja trwale zniszczyła Twój inteligentny dom. Skoro zabezpieczasz go od zewnątrz zaawansowanym systemem alarmowym, pomyśl też o wewnętrznych czynnikach, które mogą mu zaszkodzić.

Rewolucja w zakresie integracji i zarządzania systemem rekuperacji

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą grupą urządzeń, które pozwalają zarządzać i integrować rekuperację z oferowanym przez nas systemem inteligentnego domu.