Sterowanie roletami i żaluzjami

Zautomatyzowane sterowanie roletami, żaluzjami bądź zasłonami podnosi komfort użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań – aby sterowanie roletami zewnętrznymi lub wewnętrznymi nie tylko miało sens pod względem komfortu, ale i designu. Nasza oferta to nie tylko sterowanie roletami z aplikacji, ale przede wszystkim automatyzacja i tworzenie zależności między roletami a innymi urządzeniami w Twoim domu.

Nasza oferta obejmuje

Sprzedaż:
– sterowników do rolet i żaluzji zewnętrznych

– karniszy elektrycznych
– rolet i żaluzji elektrycznych do wnętrz

Dla klientów detalicznych oraz przedsiębiorców

Oferowane przez nas stacje pogodowe lub czujniki pozwolą zabezpieczyć żaluzje fasadowe oraz pergole przed destrukcyjnym oddziaływaniem wiatru czy intensywnych opadów
W naszej ofercie znajdziesz również usługi pomiarów, montażu i konfiguracji.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompletnego zautomatyzowanego rozwiązania do kontroli okien, czy też niestandardowych rolet, które są zgodne z obecnym systemem automatyki Twojego domu – Ledbest zapewni rozwiązanie, które pozwoli Ci dostosować naturalne światło dzienne i prywatność za jednym dotknięciem przycisku ze smartfona, tableta lub pilota. Centralne sterowanie rolet z naszą pomocą to skuteczny i przemyślany system – w służbie domownikom.

• bezkompromisowy komfort,

• większe bezpieczeństwo,

• upragniona prywatność

Uzupełniając swoją codzienność zautomatyzowanymi napędami rolet – możesz poprawić swoją przestrzeń życiową i styl życia, a my z chęcią weźmiemy w tym udział.

Możesz wygodnie sterować naturalnym oświetleniem wpadającym do domowych wnętrz i tym samym zapominając na zawsze o ręcznym odsłanianiu lub zasłanianiu każdego okna. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci otwierać, zamykać rolety lub przechylać lamele żaluzji za jednym naciśnięciem przycisku – dostosowując to do warunków atmosferycznych i swoich potrzeb.

Równocześnie takiego rodzaju sterowanie do rolet znacznie poprawi bezpieczeństwo i prywatność. Tym bardziej, że zdalne sterowanie rolet można ustawić tak, aby otwierały się i zamykały automatycznie o określonej porze. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wakacjach – będzie wyglądało, jakby cały czas ktoś był w środku, a to wszystko za pomocą zautomatyzowanego systemu, dla ochrony mienia i domowników.

Co jeszcze zyskasz decydując się na inteligentne sterowanie żaluzjami?

Dajemy Ci możliwość dostosowania elementów sterujących do Twojego stylu życia, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dobierając system sterowania roletami pamiętaj, że ważna jest też możliwość integracji rolet z innymi elementami wnętrza. Druga ważna kwestia to sterowanie roletami przez telefon – to rozwiązanie o wiele lepsze niż zastosowanie jakiegokolwiek pilota. W dzisiejszych czasach smartfon jest zawsze pod ręką.

Stawiając na inteligentny system zdalnego sterowania roletami chronisz swoje inwestycje. Ewentualne uszkodzenia osłon okiennych spowodowane ręcznym zużyciem są mniejsze, jeśli zdecydujesz się na automatyzację. Wygoda, jaką zapewnia bezprzewodowe sterowanie roletami jest nieoceniona – z łatwością obudzisz się wypoczęty przy blasku słońca, a wieczorem system zadba o Twoją prywatność.

Skorzystaj z fachowej opiekę i wsparcia na każdym etapie zakupu — od konsultacji po instalację. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie do każdej przestrzeni w Twoim domu.

Ledbest – Twój sposób na inteligentne sterowanie roletami

Jesteśmy specjalistą w dziedzinie inteligentnego sterowania roletami skupiającym się na innowacyjnych i nowych technologiach. Nasze systemy sterowania roletami są owocem prężnej współpracy z architektami, inżynierami, wykonawcami i dystrybutorami. Decydując się na inteligentne sterowanie roletami z naszej oferty dostajesz wszystko, co najlepsze i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie samego produktu. Dążymy też do doskonałej obsługi, możliwie najlepszych terminów realizacji, innowacji środowiskowych i jakości, z której sami chcemy korzystać. U nas nie ma miejsca na półśrodki! Zapraszamy Cię do tego, byś chciał się o tym wysokim poziomie usług i jakości nowoczesnych systemów przekonać.