Reflektory na szynie – oświetlenie

szynowe GLOBAL Track Pro

Jedną z naszych specjalności stanowią produkty wchodzące w skład 3-fazowego systemu oświetlenia szynowego firmy Nordic Aluminium – Global Track Pro

Co oferujemy ?

Szynoprzewody

USŁUGI MONTAŻOWE

Oświetlenie LED dla sklepów

Wymagania współczesnych klientów w branży budowlanej są na tyle wysokie, że chcąc je spełnić, trzeba bazować na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Stosowane w naszych projektach reflektory szynowe Global Track spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Tego typu rozwiązania z zakresu oświetlenia są dedykowane do takich obiektów, jak:

budynki mieszkalne z aranżacją wnętrza w nowoczesnym lub industrialnym stylu,

  • budynki usługowe,

  • obiekty magazynowe,

  • biura, 

  • obiekty przemysłowe,

  • lokale z ekspozycją – muzea, sklepy, hale wystawiennicze.

Tym, co charakteryzuje 3 fazowy system oświetlenia jest elastyczność i możliwość wszechstronnego dopasowania do potrzeb danego obiektu. Ponadto oświetlenie szynowe LED jest bardzo estetyczne i wprowadza do wnętrza nowoczesny wygląd zgodny z dzisiejszymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nomenklatura tego systemu może brzmieć w skomplikowany sposób, jednak rozwiązania Global Track, na których bazujemy w naszych projektach, są w istocie dość proste. Reflektory LED są montowane na szynoprzewodach przymocowanych do sufitu. Mogą one być przymocowane bezpośrednio do sufitu lub też podwieszone – leży to w gestii projektanta oświetlenia lub życzenia klienta. Lampy do szynoprzewodu (lampy szynowe, wiszące) mogą wyglądać w różny sposób. W naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane lampy dopasowane do potrzeb klientów o różnych gustach estetycznych. Reflektory na szynie mogą być montowane niemal w dowolnej ilości, co pozwala na montaż dodatkowych lamp, gdyby pierwotnie założona ilość lamp okazała się zbyt mała. 

Reflektor szynowy można ustawić w różnych kierunkach, a także można zmieniać jego położenie. Jest to ogromna zaleta, która sprawia, że tego typu systemy oświetlenia są z powodzeniem wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej, w których trzeba manipulować światłem i zmieniać miejsca punktowego doświetlenia w pomieszczeniu (galeriach handlowych, galeriach sztuki, ale też w pokojach dziecięcych). Reflektory na szynie można ustawić tak, by każdy był ustawiony w nieco innym kierunku, co daje temu rozwiązaniu elastyczności niespotykanej w innych systemach dostępnych na rynku (a to wszystko przy łatwości montażu). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak optymalnie dobrać ilość lamp do danego pomieszczenia, a także, jaki reflektor LED będzie optymalny. 

Dzięki temu, że w naszych projektach wykorzystujemy oświetlenie LED, każdy z nich pozwala zoptymalizować koszty zużycia energii . Reflektory na szynie LED charakteryzują się nawet pięciokrotnie niższym zużyciem energii, niż tradycyjne żarówki, co jest rozwiązaniem idealnym dla obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych, w których optymalizacja kosztów ma duże znaczenie. Kompletując wyposażenie dla konkretnego klienta, zawsze dbamy o to, by idealnie dopasować się do potrzeb i wymogów danego pomieszczenia.

Powyższe rozwiązania dedykowane są dla :

Wykonujemy projekty oświetlenia sklepów

Na tej stronie prezentujemy założenia jakimi kierujemy się w naszych projektach oświetleniowych. Nasza oferta zawiera wszystkie dostępne rodzaje oświetlenia oraz niestandardowe rozwiązania sterowania oświetleniem LED oraz integracji z systemami automatyki budynkowej.

Z tego względu nie prezentujemy tutaj wszystkich dostępnych opraw oświetleniowych. Zapraszamy do zapytań, bez względu ma to czy mają Państwo gotową koncepcję oświetlenia, czy jest Państwu potrzebne fachowe doradztwo oparte na 25 letnim doświadczeniu.