Sterowanie gniazdem z każdego miejsca

FIBARO Wall Plug

sterowanie gniazdem z każdego miejsca

FIBARO Wall plug

Dowiedz się jak zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

FIBARO Wall Plug  to najmniejszy na rynku zdalnie sterowany, inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych.Sprawdź, ile energii zużywają Twoje urządzenia lub wyłącz je zdalnie, jeśli zajdzie taka potrzeba.Produkt zarządza dowolnym urządzeniem o mocy maksymalnej 2500W.

01

pierścień LED

Pierścień LED wskazujący pobór energii oraz alarmy w systemieWALL PLUG – najmniejszy na rynku zdalnie sterowany, inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych.

02

personalizowane ceny

Umożliwia wykorzystanie w personalizowanych „scenach” na centralce, np. deklarujących godziny dostępu prądu do komputera dziecka

03

odczyt zużytej energi

Daje możliwość odczytu zużytej energii na tablecie w postaci graficznych wykresów

04

pomiar zużywanej mocy

Posiada funkcje pomiaru zużywanej mocy przez urządzenia do niego podłączone

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP FIBARO
wall plug