Inteligentne sterowanie bramami oraz roletami

FIBARO Walli Roller Shutter

Inteligentne sterowanie bramami oraz roletami

FIBARO Walli Roller Shutter

Zadzwoń i dowiedz się jak sterować urządzeniami w swoim domu

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

FIBARO Walli Roller Shutter to inteligentny sterownik rolet pozwalający na zarządzanie bramą, roletami, żaluzjami i scenami jednym kliknięciem zamknięty w schludnym przycisku spójnym z wyglądem wszystkich urządzeń lini Fibaro Walli.

01

Kontrola rolet i żaluzji

FIBARO WALLI ROLLER SHUTTER pozwala na precyzyjną kontrolę rolet, żaluzji i innych urządzeń do regulacji okien i drzwi, umożliwiając dostosowanie poziomu zaciemnienia i ochrony prywatności.

02

Prosty wygląd

 FIBARO WALLI ROLLER SHUTTER pozwala na precyzyjną kontrolę rolet, żaluzji i innych urządzeń do regulacji okien i drzwi, umożliwiając dostosowanie poziomu zaciemnienia i ochrony prywatności.

03

Bezprzewodowa komunikacja Z-Wave Plus

Dzięki zastosowaniu protokołu Z-Wave Plus, urządzenie łączy się bezprzewodowo z innymi kompatybilnymi urządzeniami, zapewniając płynną i niezawodną integrację w systemie inteligentnego domu.

04

Funkcja ograniczania pozycji

Walli Roller Shutter oferuje funkcję programowania ograniczenia pozycji rolet, co pozwala na łatwe ustawienie preferowanych poziomów otwarcia i zamknięcia.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!

KUP FIBARO
Walli Roller Shutter