Wsparcie instalatorów systemu inteligentnego


Prawidłowe działanie systemu inteligentnego domu, zależy od jego sprawnej instalacji. Podstawą jest skonfigurowanie i dostosowanie systemów sterowania oświetleniem, roletami, temperaturą czy systemu zabezpieczeń. Wstępnie wydaje się to bardzo skomplikowane, więc nawet doświadczony instalator może poczuć się zagubiony i uznać, że działania te
przekraczają jego możliwości. Zwykle jednak nie jest to prawdą.

Instalacja systemu inteligentnego domu – od czego zacząć?

Klient, zaopatrzony w plany systemu inteligentnego domu, z reguły w pierwszej kolejności o radę i ekspercką wiedzę prosi elektryka, którego zadaniem będzie montaż poszczególnych komponentów. Jeśli jednak instalator, mimo doświadczenia i przygotowania merytorycznego, czuje się niepewnie, warto skontaktować się również ze specjalistą LEDBEST, który wesprze instalatora, dostarczając mu niezbędnych informacji.

Na czym takie wsparcie m.in. polega? Nasz specjalista z chęcią zajmie się:

System inteligentny FIBARO a zmiany

Ogromną zaletą systemów inteligentnych jest ich elastyczność – wprowadzone funkcje i rozwiązania można niemal dowolnie zmieniać i rozbudowywać zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami mieszkańców. Aby jednak takie pełne wykorzystanie potencjału systemu było możliwe, już na początku warto odpowiednio go zaplanować. Wybór systemu FIBARO gwarantuje możliwość dożywotniego rozwoju instalacji o kolejne urządzenia poprawiające komfort domowników. W tym również pomogą nie tylko instalatorzy, ale przede wszystkim doświadczeni specjaliści firmy LEDBEST.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *