inteligentna centrala

Yubii Home

inteligentna centrala

Yubii Home

Zadzwoń i dowiedz się jak sterować urządzeniami w swoim domu

Najważniejsze

FUNKCJE i Zalety

Yubii Home to inteligentna centrala która zarządza i komunikuje się ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami po protokole Z-Wave. Odbiera ona dane z czujników, przetwarza je i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań dzięki czemu o nic nie musimy się martwić.

01

Łatwość użytkowania

Centrala jest bardzo łatwa w użyciu i może być obsługiwana przez osoby w każdym wieku

02

Elastyczność

Centrala ta charakteryzuje się dużą elastycznością, umożliwiającą wszechstronne sterowanie różnymi urządzeniami w domu.

03

Oszczędność energii

Yubii Home może pomóc w oszczędzaniu energii, umożliwiając automatyzację niektórych czynności, takich jak wyłączanie świateł, gdy wychodzisz z domu.

04

Bezpieczeństwo

Centrala może pomóc poprawić bezpieczeństwo domu, umożliwiając sterowanie alarmami i zamkami.

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Inteligentny dom dba o bezpieczeństwo domowników dzięki zaawansowanym systemom detekcji pożaru, gazu, wody i włamania, zdalnej kontroli urządzeń, integracji z systemami alarmowymi, a także automatycznemu wyłączaniu urządzeń w przypadku wykrycia zagrożenia.

AdobeStock_-1

Powiązane materiały

AMBICJA

Nasza firma jest ambitna i podejmuje się różnych wyzwań, zawsze dążąc do doskonałości w wykonywanych usługach. Każdy dzień to dla nas okazja do nauki i rozwijania się, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

SKRUPULATNOŚĆ

Nasza firma kładzie nacisk na skrupulatność i dbałość o jakość w każdym etapie realizacji usług. Dążymy do perfekcji, wykonując każde zadanie z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

PARTNERSTWO

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym partnerstwie. Nasza oferta zawsze jest przejrzysta, uczciwa i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dołącz do naszej społeczności

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, która pomoże Ci lepiej poznać nasze usługi i znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Chętnie spotkamy się z Tobą osobiście, przez telefon lub wideo – czekamy na Twój kontakt!